[NDS] Soma Bringer

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
grzybiarz
Posty: 132
Rejestracja: 13 cze 2008, o 10:50

Re: [NDS] Soma Bringer

Postautor: grzybiarz » 15 sty 2009, o 12:12

Musiol: Uporales sie juz z tym? :)
Czekam z niecierpliwością na to tłumaczenie (jak i na FF III) :)

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [NDS] Soma Bringer

Postautor: Norek » 15 sty 2009, o 13:22

Pewnie na ten projekt poczekamy sporo, na GBATemp było to otwarte tłumaczenie przy którym łapy maczało mnóstwo osób, tutaj ekipa jest jednoosobowa więc pewnie potrwa dłużej, ale upór i systematyczność z pewnością zrobią swoje.
Nie poddawaj się i ciśnij dalej, wygląda obiecująco!
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Musiol
Posty: 51
Rejestracja: 10 lip 2008, o 09:21
Kontakt:

Re: [NDS] Soma Bringer

Postautor: Musiol » 6 lut 2009, o 13:26

Cześć ludziska, wpadłem tu z krótką informacją, że projekt wychodzi powoli ze stanu uśpienia, w tłumaczeniu skryptu pomaga mi kouji z DeeSowiec.info, więc projekt pójdzie ciut szybciej.

grzybiarz
Posty: 132
Rejestracja: 13 cze 2008, o 10:50

Re: [NDS] Soma Bringer

Postautor: grzybiarz » 7 lut 2009, o 22:32

To fajnie bo gry oficialnie nie ma nawet po ang., a tu bedzie po polsku :)
Tłumaczycie z tego nieoficialnego tlumaczenia?

Musiol
Posty: 51
Rejestracja: 10 lip 2008, o 09:21
Kontakt:

Re: [NDS] Soma Bringer

Postautor: Musiol » 8 lut 2009, o 21:22

To fajnie bo gry oficialnie nie ma nawet po ang., a tu bedzie po polsku :)
Tłumaczycie z tego nieoficialnego tlumaczenia?
Tak, wiem, że tłumaczenie tłumaczenia nie jest najlepszym wyjściem, ale co zrobić, nikt po japońsku nie umie ;)

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [NDS] Soma Bringer

Postautor: Norek » 8 lut 2009, o 21:37

Powiem tak, w przypadku takiej gry jak Soma Bringer to że będzie tłumaczenie z tłumaczenia aż tak bardzo nie boli.
Fabuła jest tylko dodatkiem do sieczki, fajnie będzie jak ludzie będą rozumieć trochę tego co się dzieje na ekranie, więc z mojej strony żadna krzywda Waszego projektu nie spotka. Nie spieszcie się, powoli, drobnymi krokami, najważniejsze żeby projekt postępował, a myślę że wiele osób będzie Wam wdzięcznych.
Trzymam kciuki i życzę powodzenia. Jakby były jakieś problemy atakujcie nas na forum, z pewnością wiele osób pomoże.
O/
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Musiol
Posty: 51
Rejestracja: 10 lip 2008, o 09:21
Kontakt:

Re: [NDS] Soma Bringer

Postautor: Musiol » 19 kwie 2009, o 12:15

Siema ludziska, dawno tu nie pisałem, niestety, nie mam dobrych wieści. Jestem zmuszony zawiesić pracę nad tłumaczeniem, tak na prawdę, projekt stoi od ponad miesiąca, mam ważniejsze rzeczy na głowie, sam więc nie dam rady, każdą wolną chwilę przeznaczam n prowadzenie swoich serwisów internetowych, osoby które miały mi pomagać ze skryptem nie dają znaków życia.

Jeśli ktoś się znajdzie chętny do pomocy to projekt odwieszę, ale tylko wtedy, jak wygospodaruję na niego chociaż godzinę dziennie.
Czekam zatem na informacje odnośnie wznowienia prac nad tym tytułem, a teraz temat przechodzi do stosownego działu. Powodzenia w obecnych pracach^^ A wszystkich chętnych do pomocy proszę o kontakt z Musiolem - Norek


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości