[NDS] Metropolis Crimes

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Awatar użytkownika
vigo
Posty: 51
Rejestracja: 4 wrz 2009, o 12:06
Grupa: minDStorm

[NDS] Metropolis Crimes

Postautor: vigo » 21 sty 2012, o 19:00

Od jakiegoś czasu pracuję nad tłumaczeniem Metropolis Crimes. Jest to gra detektywistyczna. Wcielamy się w prywatnego detektywa Reda Johnsona, który ma do rozwiązania cztery sprawy. Szukamy i badamy przedmioty, które pomogą nam w śledztwie. Przesłuchujemy świadków, analizujemy dowody.

Gra ma duże szanse na ukończenie. Tekst jest całkowicie wyciągnięty i zapisany w formacie txt. Polska czcionka jest zrobiona. Z grafiką też nie powinno być problemu.

Ciągle jednak jest sporo tekstu do przetłumaczenia, dlatego wszyscy chętni do pomocy niech piszą PW lub na GG: 9827680

Poniżej kilka screenów:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Dziękuję za uwagę :)

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [NDS] Metropolis Crimes

Postautor: Manuel Czaszka » 21 sty 2012, o 19:02

Wygląda świetnie. Mam nadzieję, że znajdziesz dość czasu na projekty (lub w razie rezygnacji przekażesz pliki) bo widać, że efekty Twojej pracy będą świetne. Powodzenia
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
vigo
Posty: 51
Rejestracja: 4 wrz 2009, o 12:06
Grupa: minDStorm

Re: [NDS] Metropolis Crimes

Postautor: vigo » 23 sty 2012, o 11:43

Mały update.

Na 181 plików tekstowych mam przetłumczone 23, co stanowi 12% całości. Ciągle czekam na nowych tłumaczy.

Na razie tyle :)

Frant1c
Posty: 8
Rejestracja: 19 lut 2012, o 10:06

Re: [NDS] Metropolis Crimes

Postautor: Frant1c » 19 lut 2012, o 11:54

Witam,
jestem zainteresowany pomocą. Jeszcze nigdy nie miałem styczności z lokalizacją, więc możliwe wskazówki będą pomocne. Ale mimo tego, jeżeli szukasz tłumaczy, napisz do mnie.

Awatar użytkownika
vigo
Posty: 51
Rejestracja: 4 wrz 2009, o 12:06
Grupa: minDStorm

Re: [NDS] Metropolis Crimes

Postautor: vigo » 17 sty 2013, o 17:17

Ukończyliśmy właśnie tłumaczenie. Trwało to dość długo, bo skryptów z tekstem było całkiem sporo.
Teraz zaczynamy korektę, a później testy.

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy pomogli mi przy tłumaczeniu. Bez was trwałoby to znacznie dłużej.


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości