[PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
czaros
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2012, o 19:31

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: czaros » 21 lip 2013, o 07:22

Czyli nic nie wiadomo jeszcze :D Mam nadzieje ze wkrótce Yarex się odezwie i ześle nam to spolszczonko :) tyle czekania a na samym finiszu najwieksze zniecierpliwienie :D juz by się chciało to mieć ;)

maciekowwil
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2013, o 12:43

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: maciekowwil » 21 lip 2013, o 17:28

Witam
...w połowie Września kupie sobie laptopa i wkącu sobie zagram. Co myślicie o tym laptopie , będzie dobry do gier no i czy pójdzie mi AGE OF PIRATES :
http://www.neonet.pl/lenovo_g580_59-367554.html

No i życze powodzenia w szpolszczeniu!!!
To nie jest forum na ten temat. Polecam ci zadać takie pytania na forum komputerowym np. http://www.itpc.net.pl/. Ale jak już tu napisałeś to ci odpowiem gra będzie działać ale do gier to po:
1. Laptop nie jest dobry do gier.
2. Ten laptop nie nadaje się do nowszych gier np. w bf 3 albo wiedźmina to sobie nie pograsz komfortowo.
Jak już chcesz mieć kompa do gier to musisz liczyć się z wydatkiem 2500 do nawet 4000 zł. Na tym forum co ci podałem znajdziesz parę fajnych zestawów.
Teraz Mardok124 daje ci odpowiedż po:
1. Według mnie laptop jest tak samo dobry do gier jak komputery stacjonarne z plusem że można z nim grać gdzie się chce i "pożera" mniej prądu.
2. Na razie mi starczy do gier ,a bf3 i wiedżmin pójdzie na full lub średnich detalach :P
3. Musisz wiedzieć ze mało osób stać na drogie komputery średnia płaca w polsce to 1600zł . Moim za 1800zł jest on w dobrej cenie .


Ale do sedna myśle że Yarex zrobił nas wszystkich w bambuko i naprawde nie robił tego spolszczenia skoro teraz nic o nim nie słychać.

Awatar użytkownika
Mardok124
Posty: 48
Rejestracja: 21 maja 2012, o 12:00

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Mardok124 » 21 lip 2013, o 19:28

Ale do sedna myśle że Yarex zrobił nas wszystkich w bambuko i naprawde nie robił tego spolszczenia skoro teraz nic o nim nie słychać.
Tu się akurat mylisz spolszczenie jest sam robiłem do niego korektę i je testowałem. YaReX nie robi tylko samego spolszczenia ale i poprawia błędy których twórcy gry nie skasowali. Skoro YaReX mówił że spolszczenie będzie to znaczy że będzie trzeba tylko trochę jeszcze poczekać.

marco
Posty: 53
Rejestracja: 21 lip 2013, o 20:42

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: marco » 21 lip 2013, o 20:45

Czyli wynika z tego, że to nie zwykłe spolszczenie, ale duża aktualizacja gry. Czekam na te spolszczenie bo bardzo mało wychodzi gier o podobnej tematyce.

TadzikMen
Posty: 16
Rejestracja: 17 lip 2012, o 15:16

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: TadzikMen » 21 lip 2013, o 21:16

za mało, a jeśli coś wychodzi, to nie po Polsku -.- nasz region po prostu olewają

marco
Posty: 53
Rejestracja: 21 lip 2013, o 20:42

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: marco » 21 lip 2013, o 21:19

Dokładnie. Age of pirates wyszedł po polsku, ale druga część już nie. Moim zdaniem nie wydali po polsku bo za mały u nas zysk był.

czaros
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2012, o 19:31

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: czaros » 22 lip 2013, o 07:15

Zysk mały bo kraj rozjebjany... ludzie wolą wydać pieniądze na jedzenie a nie na gry, bo gry życia nie dadzą... pozatym jakby cenega wydała tą gre to stwierdziliby ze spolszczenia nie zrobią. ile dobrych gier niezostało przetłumaczone...CrusaderKings2 jako tako przetłumaczona, ale na wyższych patchach juz nie, a o dodatkach mozna pomażyć . smieszne i tacy niekompetentni ludzie mają sie za dystrybutorów. Na szczescie są tacy ludzie jak Yarex ktorym zależy na przetłumaczeniu dobrej gierki. Trzymam kciuki i pozdrawiam :)

marco
Posty: 53
Rejestracja: 21 lip 2013, o 20:42

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: marco » 22 lip 2013, o 12:01

To jest właśnie śmieszne. Zwykli gracze muszą sami sobie tłumaczyć gry. Nawet jak ktoś umie angielski, to lepsza jest przyjemność z tego, że nie musisz się męczyć. Gra ma dawać przyjemność i satysfakcje. Nawet jak Cenega wyda po polsku to nie raz tłumaczenie może być słabe. Dobrze, że nie wydali jeszcze zakazu spolszczenia swoich gier. Bo nie raz zrobi to lepiej taka osoba, która robi to z przyjemności niż 'tylko' za kasę.

PS: Ciekawe, kiedy będą nowe informacje o spolszczeniu. Może teraz chce się jak najszybciej skończyć to spolszczenie. Zobaczymy

kamil011598
Posty: 10
Rejestracja: 2 lip 2013, o 18:36

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: kamil011598 » 22 lip 2013, o 16:39

Zysk mały bo kraj rozjebjany... ludzie wolą wydać pieniądze na jedzenie a nie na gry, bo gry życia nie dadzą... pozatym jakby cenega wydała tą gre to stwierdziliby ze spolszczenia nie zrobią. ile dobrych gier niezostało przetłumaczone...CrusaderKings2 jako tako przetłumaczona, ale na wyższych patchach juz nie, a o dodatkach mozna pomażyć . smieszne i tacy niekompetentni ludzie mają sie za dystrybutorów. Na szczescie są tacy ludzie jak Yarex ktorym zależy na przetłumaczeniu dobrej gierki. Trzymam kciuki i pozdrawiam :)
Po prostu za granica nie lubią Polaków...Pojedź sobie gdziekolwiek, np. byłem ostatnio w Paryżu..
Tam to tego stopnia nie cierpią Polaków że specjalnie przy komunikatach powiedzą we wszystkich językach,
a po Polsku dopiero przy wysiadaniu powiedzieli że trzeba samemu odebrać bagaże...Wcześniej we wszystkich językac jakieś mongolskie nie mongolskie a w naszym na samym koncu..i tak jest wszedzie,tam nawet lepiej nie mówić że jesteś z Polski bo zaraz by sie na cb rzucili..A podobno Polska to niekulturalny kraj -.-

marco
Posty: 53
Rejestracja: 21 lip 2013, o 20:42

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: marco » 23 lip 2013, o 21:47

jestem ciekaw czy skończył Hiszpanie czy Holandię. Pisał, że pod koniec lipca spróbuje wyda. Ciekawe czy napisze jakąś informacje dotyczącą w najbliższym czasie o spolszczeniu. Na razie cicho się zrobiło.


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość