[PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
kamil011598
Posty: 10
Rejestracja: 2 lip 2013, o 18:36

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: kamil011598 » 24 lip 2013, o 02:28

Korzystając z okazji chciałbym zadać pytanie.Do czego ma służyć mod GoF bo podobno yarex też go spolszcza....On jakoś upiększa grę czy też dodaje nowe możliwości ? Pszepraszam że zadaje to pytanie tutaj ale myślę że tego dowiem się tu najlepiej :P

Awatar użytkownika
YaReX
Posty: 96
Rejestracja: 2 cze 2011, o 15:10
Grupa: Suvareńczycy
Kontakt:

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: YaReX » 24 lip 2013, o 10:03

(...)Do czego ma służyć mod GoF(...) On jakoś upiększa grę czy też dodaje nowe możliwości ?(...)
Ten mod jest jak takie... darmowe dlc. Daje dostęp do nowych broni, ciuchów, towarów, nowych postaci do wyboru (np. Jacka Sparrowa), nowych okrętów jak i jednostek historycznych, dodaje nowe utwory muzyczne, poprawia kilka błędów gry... Można tak wymieniać (prawie) bez końca. W sumie, jeśli mało ci AoP, to mod GoF jest w sam raz dla ciebie.
Gdzieś ktoś napomniał o nowszej wersji tego moda - jeśli zmian nie będzie dużo (zapewne dojdą nowe itemki/okręty) to w miarę szybko przerzucę się na nowszego GoF.
jestem ciekaw czy skończył Hiszpanie czy Holandię.
Jeszcze ich robię i poprawiam poprzednie nacje, bo w kilku miejscach trzeba było zrobić od nowa parę rzeczy. I aby zobaczyć, czy wszystko działa jak należy, muszę na bieżąco sprawdzać to w grze - dlatego tak to się ślimaczy (a także trzeba uważać, by tekst nie wychodził poza ramkę dialogu). Gdyby tekst automatycznie dostosowywał się do ramki dialogu, to byłoby znacznie szybciej, a tak...

marco
Posty: 53
Rejestracja: 21 lip 2013, o 20:42

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: marco » 24 lip 2013, o 10:05

Czyli można wywnioskować, że spolszczenie wyjdzie w sierpniu?

Awatar użytkownika
YaReX
Posty: 96
Rejestracja: 2 cze 2011, o 15:10
Grupa: Suvareńczycy
Kontakt:

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: YaReX » 24 lip 2013, o 10:06

Czyli można wywnioskować, że spolszczenie wyjdzie w sierpniu?
4 sierpnia (niedziela) wydam stosowną informację.

marco
Posty: 53
Rejestracja: 21 lip 2013, o 20:42

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: marco » 24 lip 2013, o 10:09

Dzięki za informacje. Teraz czekać na tą niedziele w sprawie spolszczenia. Jestem ciekaw czy wtedy wyjdzie to spolszczenie. A tak to idę grać w spolszczoną wersje moda do gothic 2.

infernoth
Posty: 8
Rejestracja: 2 mar 2012, o 12:21
Kontakt:

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: infernoth » 24 lip 2013, o 15:02

O jaki mod chodzi (Gothic 2)? Ostatnio nie mam w co grać to chętnie obadam.

Co do Age of Pirates 2 to mogę spokojnie poczekać nawet te dwa-trzy miesiące byle tylko wszystko działało jak należy.

pozdr
Serwer gier internetowych: http://online.freeware.info.pl

marco
Posty: 53
Rejestracja: 21 lip 2013, o 20:42

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: marco » 24 lip 2013, o 16:03

Gothic site strona. wczoraj była premiera spolszczenia.

GGGGG
Posty: 5
Rejestracja: 19 maja 2013, o 09:38

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: GGGGG » 24 lip 2013, o 17:09

Pirates Odyssey: To Each His Own,ta nowa gra od Akelli jest brzydka i znacznie odbiega od doskonałej graficznie City of Abandoned Ships!To jakaś chałtura dla Rosjan,brzydka,koślawa i jakby bez przestrzennosci.Wszystko jakieś odręcznie malowane,koślawe i brzydkie,jakieś płaskie.Miasta przebrzydkie,morze i widok w porcie jak sprzed 10 lat,statki bez bryzy morskiej sztuczne i koślawe...Tragedia,to już starzy Piraci z Karaibów graficznie i w każdej innej dziedzinie biją tę nową grę na głowę...Akella się nie rozwija,niech pogadają z CD Projekt i naucza się jak wykonuje się piękne i porywajace wizualnie gry dzisiaj i niech zrobią takich piratów a nie to badziewie które zrobili,sama brzydota i prawdopodobnie tylko najwięksi fani {tacy jak ja!} zagrają w ten mod-grę.....Jednak gdyby ją ktoś przetłumaczył i wydał w Polsce to...bym jednak grał.Mimo że jest znacznym cofnięciem się w rozwoju Piratów od Akelli!

marco
Posty: 53
Rejestracja: 21 lip 2013, o 20:42

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: marco » 24 lip 2013, o 19:55

To jest denerwujące, że prawie w ogóle nie wychodzą gry o takiej tematyce. Jedyna gra z seri "Piraci z Karaibów" to tylko ta pierwsza związana z otwartym światem z 2003 roku. Reszta "Piraci z Karaibów" już nie to samo. Powinni bardziej rozważyć możliwość tworzenia takich gier. Na razie tylko obecnie Age of Pirates 2 wzbudził moje zainteresowanie.

Awatar użytkownika
mwk
Rewolucjonista
Posty: 125
Rejestracja: 23 paź 2010, o 20:06

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: mwk » 24 lip 2013, o 20:04

Ostatnio gra Pirates of Black Cove była w bundle.


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości