[PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Awatar użytkownika
YaReX
Posty: 96
Rejestracja: 2 cze 2011, o 15:10
Grupa: Suvareńczycy
Kontakt:

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: YaReX » 7 sie 2013, o 11:46

Przez nieuwagę w pewnych plikach było nieco nadpisanych dialogów angielskich na polskie [gdy przygotowywałem dla was konkretne pliki]. Teraz zaktualizowałem pliki z Bloodem (do wersji zwykłej, jak i do moda) - teraz już nie powinno być żadnych angielskich dialogów na Barbados.
PS1. Ślijcie PW, jeśli w jakimś menu (czy to przy umiejętnościach, czy to w menu handlu) zobaczycie paskudnie wyłażący tekst poza ramkę/czy też ucięty-przesunięty tekst.
PS2. Możecie (jak najbardziej) również podsyłać własne propozycje ulepszeń/poprawek co do tekstu.

marco
Posty: 53
Rejestracja: 21 lip 2013, o 20:42

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: marco » 8 sie 2013, o 00:25

Aż chce się grać w Age Of pirates. Poczekam na pełną wersję spolszczenia. Mam nadzieje, że już nie długo. Wiadomi, ile może tak zająć ostatnia część wydawania spolszczenia?

Hblejk
Posty: 19
Rejestracja: 2 maja 2012, o 11:39

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Hblejk » 8 sie 2013, o 12:02

Jezeli tak ma wygladac to spolszczenie to jestem zadowolony na 120 % gratuluje pracy :) kilka kwesti nie bylo przetlumaczonych ale wydaje mi sie ze to to juz pewnie bedzie w pelnym spolszczeniu :) Yarex za ile tak wydasz pelna wersje spolszczenia ??:)

Awatar użytkownika
KoRbA
Posty: 12
Rejestracja: 24 lip 2013, o 09:55

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: KoRbA » 8 sie 2013, o 12:23

Zamast "Szukacz Przygód" lepiej było by "Poszukiwacz Przygód"

endi
Posty: 5
Rejestracja: 2 sie 2013, o 20:15

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: endi » 8 sie 2013, o 14:16

Super sprawa,chwała takim ludziom którzy potrafią i chcą to robić.Ta gra w polskim języku nabiera barw i sensu.Szacunek i czekamy z niecierpliwością na full spolszczenia.Powodzenia!!!

Hblejk
Posty: 19
Rejestracja: 2 maja 2012, o 11:39

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Hblejk » 8 sie 2013, o 14:55

Zauwazylem takze ze sa nazwy np tawerna sklad itd po polsku brawo za dokladnosc w wiekszosci spolszczen az tak do tego sie nie przylozyli. Czekam na calosc pozdrawiam. Oby jak najszybciej :)

marco
Posty: 53
Rejestracja: 21 lip 2013, o 20:42

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: marco » 8 sie 2013, o 15:16

Jestem ciekaw czy skończone zostanie jak najszybciej.

-- 13 sie 2013, o 13:04 --

Czy spolszczenie zostanie dokończone przed premierą Saints Row 4? Czy jednak trzeba będzie poczekać jeszcze trochę czasu?

DarkInquision
Posty: 4
Rejestracja: 8 maja 2013, o 12:49

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: DarkInquision » 16 sie 2013, o 08:39

Nie wiem czy wszędzie ale na Barbados pani w tawernie co roznosi picie i jedzenie ma jeden dialog angielski (ten drugi)

Hblejk
Posty: 19
Rejestracja: 2 maja 2012, o 11:39

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Hblejk » 16 sie 2013, o 16:06

Bo to dopiero demo wersja spolszczenia. Konczy sie po ucieczce blooda . Pozniej juz prawie nic nie jest spolszczone.

MISI3K
Posty: 7
Rejestracja: 17 sie 2013, o 08:28

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: MISI3K » 17 sie 2013, o 08:34

Wszystko ładnie pięknie xd .....
ale czy tylko ja mam kłopot z tym modem "Gentelmen of Fortune" ....
Niby mi się pobrało ale nie chce się wypakować :/ próbowałem ściągać kilka razy ale też to tylko syzyfowa praca


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości