[PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
marco
Posty: 53
Rejestracja: 21 lip 2013, o 20:42

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: marco » 11 wrz 2013, o 16:46

Rozumiem, że robinie spolszczenia to długi czas. Jednak każdy chce już się pograć w polskim języku. Czy jest szansa ukończenia w najbliższym czasie?

Awatar użytkownika
YaReX
Posty: 96
Rejestracja: 2 cze 2011, o 15:10
Grupa: Suvareńczycy
Kontakt:

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: YaReX » 11 wrz 2013, o 18:53

(...)wystaw spolszczenie w takim stanie jakim jest.
No chyba żartujesz ;-)
Czy jest szansa ukończenia w najbliższym czasie?
Postaram się przyśpieszyć pracę, chociaż muszę przejść grę kilkakrotnie i we wszystkich nacjach (aby upewnić się, że wszystko jest jak należy, czyli jako Anglik, Hiszpan, Holender, Pirat). Jeśli ktoś chce pomóc, to może się do mnie zgłosić (przyśpieszy mi to znajdywanie błędów w odmianie wyrazów, np: Anglii, Anglicy itp.) - taka osoba dostanie specjalny (zmodyfikowany) plik, który ułatwi odnajdywanie błędów (i przy okazji będzie podsyłać zrzuty z miejsc, gdzie one występują). Tym samym nie będę musiał przechodzić gry każdą nacją i będę mieć szybszy dostęp do wykrytych błędów.
PS.Do końca tygodnia wrzucę zaktualizowane pliki dema.

MISI3K
Posty: 7
Rejestracja: 17 sie 2013, o 08:28

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: MISI3K » 15 wrz 2013, o 21:14

To już robi się śmieszne :P
Nie dowiedziałem się zapewne o robieniu "spolszczenia" pierwszy ale dochodzę do wniosku że to jest tylko robienie sobie z nas jaj tym przekładaniem... po czytaniu wcześniejszych komentarzy to spolszczenie miało pojawić się już kilka miesięcy temu zamiast tego cały czas otrzymujemy informacje o tym że trzeba grę przechodzić kilka razy i sprawdzać za każdy razem czy nie ma małych błędów... trochę powagi Panowie. Masz spolszczenie to je wstaw albo po prostu przestań nas zbywać. Tak na 90% sądzą wszyscy oczekujący...

Hblejk
Posty: 19
Rejestracja: 2 maja 2012, o 11:39

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Hblejk » 16 wrz 2013, o 20:30

Moge pomoc tylko powiedz jak?

Ateista
Posty: 11
Rejestracja: 16 sty 2013, o 23:21

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: Ateista » 16 wrz 2013, o 21:24

To już robi się śmieszne :P
Nie dowiedziałem się zapewne o robieniu "spolszczenia" pierwszy ale dochodzę do wniosku że to jest tylko robienie sobie z nas jaj tym przekładaniem... po czytaniu wcześniejszych komentarzy to spolszczenie miało pojawić się już kilka miesięcy temu zamiast tego cały czas otrzymujemy informacje o tym że trzeba grę przechodzić kilka razy i sprawdzać za każdy razem czy nie ma małych błędów... trochę powagi Panowie. Masz spolszczenie to je wstaw albo po prostu przestań nas zbywać. Tak na 90% sądzą wszyscy oczekujący...
Robiłeś kiedyś spolszczenie do czegokolwiek ?

MISI3K
Posty: 7
Rejestracja: 17 sie 2013, o 08:28

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: MISI3K » 18 wrz 2013, o 15:20

A co to ma do rzeczy?

Awatar użytkownika
KoRbA
Posty: 12
Rejestracja: 24 lip 2013, o 09:55

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: KoRbA » 20 wrz 2013, o 14:27

A co to ma do rzeczy?
Powiem tak, daj sobie siana, przez takich ludzi jak ty porzuciłem robienie spolszczenia do EU4 (chamscy, niepoważni). Mówisz, że on sobie żarty robi? Jak jesteś taki mądry to polecam odpalić sobie jakikolwiek plik językowy z jakiejkolwiek gry i spróbować go spolszczyć... Zobaczymy czy będziesz taki cwany próbując przetłumaczyć dokładnie 21-30 tysięcy linijek tekstu. On to robi za darmo, dla graczy a ty wypisujesz głupoty, odpuść bo głupotą nic nie wskórasz...

MISI3K
Posty: 7
Rejestracja: 17 sie 2013, o 08:28

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: MISI3K » 20 wrz 2013, o 18:59

Jeśli Ty jesteś głupi KoRba to Twoja sprawa...
Mi nie chodzi o robienie samego spolszczenia a o przekładanie daty wydania... która była przekładana już sporo razy i zapewne dużo zainteresowanych osób już dawno porzuciło tą stronę...

marco
Posty: 53
Rejestracja: 21 lip 2013, o 20:42

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: marco » 20 wrz 2013, o 21:03

Chciałbym już zagrać w tą grę po polsku. Jednak na razie trzeba czekać.

Awatar użytkownika
KoRbA
Posty: 12
Rejestracja: 24 lip 2013, o 09:55

Re: [PC] Age of Pirates 2: Miasto Porzuconych Statków

Postautor: KoRbA » 21 wrz 2013, o 08:10

Jeśli Ty jesteś głupi KoRba to Twoja sprawa...
Mi nie chodzi o robienie samego spolszczenia a o przekładanie daty wydania... która była przekładana już sporo razy i zapewne dużo zainteresowanych osób już dawno porzuciło tą stronę...

Ale ty nadal nie rozumiesz człowieku? JAK ON MOŻE PODAĆ DOKŁADNĄ DATĘ WYDANIA SKORO TAM JEST TYLE TEKSTU DO TŁUMACZENIA? PODA CI DATĘ 30 GRUDNIA A I TAK TO SIĘ MOŻE PRZECIĄGNĄĆ BO ON SAM NIE WIE DOKŁADNIE KIEDY PRACE SIĘ ZAKOŃCZĄ.
Jeśli Ty jesteś głupi KoRba to Twoja sprawa...
mhhh...


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości