[XBOX] Halo - The Excavation

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

[XBOX] Halo - The Excavation

Postautor: Berion » 11 lis 2008, o 15:52

Ostatnimi czasy sporo gram w Halo, a jako, że jeszcze nie miałem przyjemności mordować się z DDSami to postanowiłem pozmieniać tekstury i poprzesuwać trochę obiektów. Nie wiem jak w Ameryce, ale np. u nas drzewa nie wyrastają z rzeki, a planety nie są zawieszone pomiędzy domenami - no ale co kraj to obyczaj. ;)

Nie jest to dla mnie projekt priorytetowy i zasiadam do niego dopiero jak mam czas i nic ciekawszego do roboty (czyli bardzo rzadko). Na razie zmianie uległ jedynie title screen (szaro-brunatna kolorystyka, którą postaram się utrzymać w całym hacku, a której nie widać na screnie poniżej) i mapa Battle Creek.

Jakość screenów jest nędzna, wiem. Kiepski aparat + CRT, a XDK nie chce mi się stawiać. :P

Obrazek
Obrazek

PS: ktoś zna jakis dobry optimizer do DDS (DXT1/3/5/XRGB/ARGB)? Plugi od NVidia'i są kiepskie. Po za tym Photoshop nie potrafi poprawnie indexsować alpha w 4/8bit.


- Berion
~ Primum non nocere ~

Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości