[PC] Red Johnson Chronicles 2

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Awatar użytkownika
hydefromt70s
Posty: 77
Rejestracja: 7 paź 2012, o 22:33

[PC] Red Johnson Chronicles 2

Postautor: hydefromt70s » 16 gru 2012, o 15:48

Obrazek

Witam wszystkich.

Pragnę ogłosić, że po zakończeniu jakiś czas temu pierwszego całkiem udanego projektu (Tajne Akta 3 - viewtopic.php?f=10&t=1564) postanowiłem przetłumaczyć powyższy tytuł.

Tłumaczenie jest na bardzo wczesnym etapie, były małe problemy z polską czcionką, ale mniej więcej jest to już ogarnięte. Z uwagi na fakt, że tłumaczę grę samodzielnie może trochę mi zejść :P Krótką prezentację spolszczenia możecie obejrzeć pod tym linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=fJsvyVpHcR8

Postęp tłumaczenia na dzień 04.01.2013 r.: 50%

Awatar użytkownika
Legion
Konsensus gethów
Posty: 52
Rejestracja: 28 lut 2011, o 11:52
Grupa: Geth

Re: [PC] Red Johnson Chronicles 2

Postautor: Legion » 16 gru 2012, o 16:07

Officer najczęściej tłumaczy się jako funkcjonariusz.

Drownedman Bridge -- Most Topielców.

Carlosa Montoya -- Carlosa Montoyi (mianownik dalej: Carlos Montoya)

Słyszysz syreny? --- Słyszysz syrenią pieśń? (w sensie: czujesz nadchodzącą śmierć?)
There is a high statistical probability of death by gunshot. A punch to the face is also likely.
Legion

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Red Johnson Chronicles 2

Postautor: Norek » 16 gru 2012, o 16:08

Nieźle wygląda, miałbym co prawda kilka uwag, ale to ewentualnie na PW mogę je wysłać, żeby nie zaśmiecać tematu. Poza tym - skoro to ledwie początek - pewnie będziesz sam później robił korektę, zatem nie ma co się czepiać na tym etapie.

Powodzenia w pracy nad tym projektem :)
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
vigo
Posty: 51
Rejestracja: 4 wrz 2009, o 12:06
Grupa: minDStorm

Re: [PC] Red Johnson Chronicles 2

Postautor: vigo » 19 gru 2012, o 09:22

Hehe.
Dla tych, którym podoba się ta gra i postać detektywa Reda Johnsona, mam miłą informację.
Otóż grupa minDStorm od jakiegoś czasu tłumaczy grę Metropolis Crimes, opowiadającą o czterech sprawach detektywa Johnsona. Temat na forum - viewtopic.php?f=9&t=1258.

Wracając do twojego spolszczenia.
Wygląda interesująco i z pewnością zagram w grę.
Trzymam kciuki za projekt.


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości