[PC] Back to the Future: The Game

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 797
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

[PC] Back to the Future: The Game

Postautor: ikskoks » 22 gru 2012, o 23:53

Obrazek

O grze

Nazwa: Back to the Future: The Game
Gatunek: Przygodowa (wskaż i kliknij)
Producent: Telltale Games
Data wydania: 22 grudnia 2010
Poradnik: LINK
Wymagania sprzętowe: Pentium IV 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Gameplay: LINK
Opis: Back to the Future to epizodyczna przygodówka, będąca adaptacją serii popularnych filmów fantastyczno-naukowych, znanych w naszym kraju pod tytułem Powrót do Przyszłości. Gra nie jest jednak interaktywną wersją filmowych wydarzeń, ale ich kontynuacją. Za tytuł odpowiedzialne jest studio Telltale Games, które na koncie ma takie cykle jak Sam and Max, Wallace and Gromit czy Tales of Monkey Island.
Gra opowiada o perypetiach dwójki przyjaciół - amerykańskiego nastolatka Marty’ego McFly’a oraz szalonego naukowca Emmetta „Doc” Browna. Największym wynalazkiem tego drugiego jest wehikuł czasu pod postacią samochodu DeLorean DMC-12. Nietypowy duet wykorzystuje niezwykłą maszynę do podróży w czasie, odwiedzając zarówno przeszłość, jak i przyszłość. Historia zaczyna się sześć miesięcy po zakończeniu filmowej trylogii. Marty otrzymuje wiadomość od doktora, który zaginął gdzieś w kontinuum czasoprzestrzennym i nie wahając się długo, postanawia wyruszyć mu na ratunek.

O spolszczeniu

* Epizod 1 *
Spolszczenie do tego epizodu jest w trakcie tworzenia. Zająłem się wszystkimi kwestiami technicznymi, zrobiłem czcionki i przetłumaczyłem trochę tekstu. Grafikami też się zajmę. Wyczekujcie cierpliwie. :)

Aktualizacja 18.09.2013 - Cały tekst został przetłumaczony. Trwa korekta. Czcionki gotowe. Pozostała jeszcze część grafik. Nowe osoby dołączyły do zespołu.

* Epizod 2 *
Rozpoczęliśmy tłumaczenie.

* Epizody 3-5 *
Wkrótce...


Termin zakończenia prac: NIEZNANY

Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

Re: [PC] Back to the Future: The Game

Postautor: Śledziks » 23 gru 2012, o 18:44

Fajnie, sam jeszcze niedawno myślałem o zrobieniu spolszczenia :) Powodzenia.

JamesHunt
Posty: 5
Rejestracja: 20 cze 2011, o 15:06

Re: [PC] Back to the Future: The Game

Postautor: JamesHunt » 23 gru 2012, o 18:59

fantastycznie ;) sam się kiedyś próbowałem do spolszczenia zabrać, ale jak zwykle zbrakło czasu no i chęci :P powodzenia!

Awatar użytkownika
Tirey93
Posty: 91
Rejestracja: 9 kwie 2011, o 19:56

Re: [PC] Back to the Future: The Game

Postautor: Tirey93 » 24 gru 2012, o 13:00

Cześć,
Mam już pewne doświadczenia z grami od TT. Jeśli byś miał jakieś problemy od strony technicznej, to mogę ci od ręki pomóc je rozwiązać. Daj mi tylko znać.
Jeżeli planujesz wydać spolszczenie później niż czerwiec 2013, to jestem chętny również pomóc jako tłumacz bądź korektor.
Dodam jeszcze tylko, że trzymam mocno kciuki za ten projekt.
Powodzenia :)
ONLY HAXBALL

zdunio11
Posty: 12
Rejestracja: 25 lip 2012, o 17:49

Re: [PC] Back to the Future: The Game

Postautor: zdunio11 » 27 gru 2012, o 13:30

Nie mogę się doczekać życzę powodzenia w spolszczeniu i mam nadzieje że podołasz do końca. Back to the Future to jedna z wielu fantastycznych gier telltale games :).

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 797
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: [PC] Back to the Future: The Game

Postautor: ikskoks » 23 sty 2013, o 23:15

Jak prace nad spolszczeniem ?? Czekam na spolszczenie 1 epizodu :)
Spokojnie, prace idą w swoim tempie. ;)
Wszystkie czcionki już gotowe, a tekstu do tłumaczenia coraz mniej.


To jednak nie jest takie hop siup. Po wszystkim zrobimy korektę i testy, więc trochę jeszcze trzeba będzie poczekać. ^^

MrAtrion
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2011, o 16:28

Re: [PC] Back to the Future: The Game

Postautor: MrAtrion » 3 lut 2013, o 13:09

Trzymam kciuki :D Sam grę przeszedłem bez problemu z angielskim, ale chętnie zobaczę efekt ciężkiej pracy :). Zapewne najcięższe będą do przetłumaczenia gry słowne (np. podczas zabawy w laboratorium młodego doktorka :D). Powodzenia :D

pawel84czarny
Posty: 6
Rejestracja: 26 lut 2013, o 11:33

Re: [PC] Back to the Future: The Game

Postautor: pawel84czarny » 26 lut 2013, o 11:39

Ja rowniez nie moge sie juz doczekac tego spolszczenia ale po TWD wiem ze warto cierpliwie czekac.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Odp: [PC] Back to the Future: The Game

Postautor: Manuel Czaszka » 26 lut 2013, o 13:11

A co ma TWD do tego projektu? Nie widzę żadnych punktów wspólnych.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 797
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: [PC] Back to the Future: The Game

Postautor: ikskoks » 26 lut 2013, o 15:32

Nie widzę żadnych punktów wspólnych.
Chyba chodziło o to, że ludzie dostawali bany za pytanie się o postępy w tłumaczeniu TWD i teraz pawel84czarny wie, że nie warto zadawać takich pytań i najlepiej trochę poczekać :)

Ale moje interpretacje "co autor miał na myśli" mogą być błędne ;p


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości