[PSX] Resident Evil 3

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
krzys837
Posty: 72
Rejestracja: 10 paź 2012, o 20:31

[PSX] Resident Evil 3

Postautor: krzys837 » 13 sty 2013, o 00:32

Obrazek

Hej wszystkim, postanowiłem zabrać się za Re 3 na PSX, gdyż bardzo lubię tę grę(serie).Na razie tylko zrobiłem czcionkę(przy pomocy Ikskoksa). Więc niczym wielkim się nie pochwalę :D.Dam ss.



Obrazek

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: [PSX] Resident Evil 3

Postautor: Berion » 13 sty 2013, o 01:58

Jeśli mordowałeś się w tile edytorze to się nie dziwię, jeśli w normalnym graficznym to powinieneś się lepiej przyłożyć. Ta czcionka nie nadaje się do implementacji.

Wszystkie ogonki i kreski nie pasują do reszty liter. Zwróć uwagę na wykończenie krawędzi każdej litery i "semi transparent" wokół nich.


Po za tym, kiedy prezentujesz czcionkę to nie skaluj jej stratnie... Jeśli jest bardzo mała to przeskaluj w górę, tak aby na każdy piksel przypadały cztery (nearest neighbour).
~ Primum non nocere ~

Awatar użytkownika
greenmag
Posty: 70
Rejestracja: 16 paź 2008, o 15:56
Grupa: Midgar Translations
Kontakt:

Re: [PSX] Resident Evil 3

Postautor: greenmag » 13 sty 2013, o 13:00

To teraz ciekawe który się pierwszy dowali do czegoś :)
Obrazek
ja nie chce sie czepiac bo zycze ci powodzenia
ale popatrz na to ze ogonek od "ó" jest duzo grubszy niz ogonek w "ś" oraz innych literach
jak chcesz to odezwij sie do mnie na gg lub destroytheardor tez moze byc zainteresowany pracami nad takim projektem

//skoro nie chcesz pomocy to dziekuje za wspolprace...

krzys837
Posty: 72
Rejestracja: 10 paź 2012, o 20:31

Re: [PSX] Resident Evil 3

Postautor: krzys837 » 13 sty 2013, o 13:02

Nie trzeba, wg mnie czcionka jest ok. Nie sądzę, żeby zwykły gracz miał coś do czcionki. A zresztą i tak jeszcze może ją poprawię.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PSX] Resident Evil 3

Postautor: Manuel Czaszka » 13 sty 2013, o 13:51

Stworzyłeś czcionkę pewnie na szybko, byle jak (przeciętny gimnazjalista nic nie powie, ale czy Twoje aspiracje nie sięgają nieco wyżej?), dostałeś konstruktywne uwagi i propozycję pomocy, a Ty jeszcze kąsasz. Nie wspomnę o problemie napisów w cutscenckach, którego na pewno jeszcze nie rozwiązałeś. Serio, nie robisz nikomu łaski tworząc/informując o spolszczeniu. Jeśli nie chcesz uwag odnośnie swojej pracy, to napisz wprost, by pisać tylko pochwały. Ogarnij się.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

krzys837
Posty: 72
Rejestracja: 10 paź 2012, o 20:31

Re: [PSX] Resident Evil 3

Postautor: krzys837 » 13 sty 2013, o 13:54

To WY jedziecie mnie za wszystko za co się tylko da... Mam wam ochotę głupio odpowiedzieć, ale się o bana boję.

Awatar użytkownika
greenmag
Posty: 70
Rejestracja: 16 paź 2008, o 15:56
Grupa: Midgar Translations
Kontakt:

Re: [PSX] Resident Evil 3

Postautor: greenmag » 13 sty 2013, o 14:07

To WY jedziecie mnie za wszystko za co się tylko da...
To teraz ciekawe który się pierwszy dowali do czegoś :)
ja nie chce sie czepiac bo zycze ci powodzenia
no przeciez napisalem ze nie chce sie czepiac ale jak mnie cos razi to pisze - zle ogonki w czcionce
zreszta to nie miala byc zjebka jak juz napisalem ale propozycja pomocy ktora odrzuciles

to czego oczekujesz ?
opinie - zle ! propozycja pomocy - zle !
to po co piszesz posty skoro nic od nas nie chcesz ?

naprawde chcialem pomoc bo lubie ta gre ale zmien podejscie do sprawy bo inaczej nawewno nie skonczysz tego projektu a jak juz wczesniej pisalem - zycze ci powodzenia

krzys837
Posty: 72
Rejestracja: 10 paź 2012, o 20:31

Re: [PSX] Resident Evil 3

Postautor: krzys837 » 13 sty 2013, o 14:08

Z tym dowalaniem to nie było do ciebie akurat.A jak już oferujesz pomoc to ok, zmienię się trochę.

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: [PSX] Resident Evil 3

Postautor: Berion » 13 sty 2013, o 19:43

A było do kogo, do mnie?

Nie napisałem, że Twoja czcionka "jest chujowa", tylko że "jest kiepska, ponieważ". Jeśli nie potrafisz przyjąć słów krytyki, przede wszystkim konstruktywnej krytyki, to o nią nie proś (nie prowokuj?). Wystarczyło napisać, że jak się komuś nie podoba to niech się nie odzywa - i wtedy np. ja nie traciłbym swojego czasu na odpowiedź, a spokój Twojej duszy byłby niezmącony cmentarną ciszą w temacie...

Będzie Ci z takim podejściem bardzo ciężko w życiu...
~ Primum non nocere ~

krzys837
Posty: 72
Rejestracja: 10 paź 2012, o 20:31

Re: [PSX] Resident Evil 3

Postautor: krzys837 » 13 sty 2013, o 19:44

Ok,rozumiem,ale do ciebie też nie.


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości