[PSX] Resident Evil 3

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: [PSX] Resident Evil 3

Postautor: Berion » 13 sty 2013, o 19:46

To może wyjdź na dwór i się przewietrz. A potem jak wrócisz, popraw czcionki bo są zepsute i pochwal się rezultatem. Chyba, że dalej jesteś przekonany o ich doskonałości... ;)
~ Primum non nocere ~

krzys837
Posty: 73
Rejestracja: 10 paź 2012, o 20:31

Re: [PSX] Resident Evil 3

Postautor: krzys837 » 13 sty 2013, o 19:53

Nie są doskonałe, wiem o tym,ale przecież mówię że zwykły gracz nie będzie się o to pluł.Więc po co poprawiać?

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: [PSX] Resident Evil 3

Postautor: Berion » 13 sty 2013, o 19:57

Jeśli Twój hipotetyczny zwykły gracz ma słoiki na oczach to nie będzie. Zrozum, że ta czcionka się nie nadaje.
~ Primum non nocere ~

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: [PSX] Resident Evil 3

Postautor: bemberg » 13 sty 2013, o 19:59

krzys, wymyśl sobie jakieś fajny nick bez cyferek i zacznij słuchać doświadczonych użytkowników, bo od tego jest to forum, żeby spolszczenia się rozwijały i wchodziły na odpowiedni poziom, a nie lądowały na stronach z nielegalną zawartością.
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

krzys837
Posty: 73
Rejestracja: 10 paź 2012, o 20:31

Re: [PSX] Resident Evil 3

Postautor: krzys837 » 13 sty 2013, o 20:02

Echh dobra,posłucham chociaż raz ^ ^. Pobawię się z czcionką.Potem dam rezultaty.

-- 13 sty 2013, o 20:32 --

Dobra,tutaj jest nowa

Obrazek

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: [PSX] Resident Evil 3

Postautor: Berion » 13 sty 2013, o 20:34

To teraz jeszcze raz to wklej, tym razem bez skalowania lub przeskalowane za pomocą nearest neighbour...
~ Primum non nocere ~

Awatar użytkownika
szczuru
Posty: 155
Rejestracja: 14 sie 2008, o 02:11
Grupa: † PSX-PL †
Kontakt:

Re: [PSX] Resident Evil 3

Postautor: szczuru » 14 sty 2013, o 01:28

Problem takiej a nie innej czcionki "może" i gracz by przełknął ale pomyśl - czy ty jako taki "gracz" nie chciałbyś otrzymać jak najbardziej "zajebistego" produktu? (w tym wypadku spolszczenia). Nie mówię tutaj, że każdy musi być perfekcjonistą ale to chyba logiczne, że jak coś robisz to chciałbyś zrobić to jak najlepiej? Bo idąc tokiem rozumowania, że czcionka "przejdzie" bo gracz będzie miał w sumie ją gdzieś to równie dobrze można by tłumaczyć bez używania polskich znaków diakrytycznych (ą, ę, ć itp) bo przecież gracz będzie grał i i tak zrozumie fabułę. Żeby nie było - nie chcę Ci czegoś "nawrzucać" ale to chyba logiczne, że tworząc coś chcesz trzymać się jakiegoś poziomu. A tutaj nawet jeśli ktoś napisze (przykład) - "Twoją czcionkę uważam za ch***wą, według mnie powinieneś popracować nad XYZ" to nie robi tego aby dołożyć Ci pracy, dopiec czy po prostu z "polskiej zazdrości", lecz po to by projekt był jak NAJLEPSZY. To forum istnieje w zasadzie tylko po to aby pomagać sobie nawzajem - czy jesteś doświadczonym romhackerem czy też mocno początkującym "grzebaczem" , który chciałby spolszczyć Mario Bros. - KAŻDEMU pomożemy jeśli tylko poprosi o pomoc/sugestie/uwagi. Tak jak powiedział Manuel - problemów poza samym tekstem będziesz miał jeszcze kilka od napisów w przerywnikach filmowych po edycję grafik (ja sam do tej pory nie przeskoczyłem problemu z grafikami w Resident Evil 1 - gra po podmianie TIM-a się wykrzacza). Także nie mówię tu o pokornym przyjmowaniu uwag itp ALE o wyciąganiu wniosków z tychże uwag i porad.

Pozdrawiam,
Artur
by Szczuru

krzys837
Posty: 73
Rejestracja: 10 paź 2012, o 20:31

Re: [PSX] Resident Evil 3

Postautor: krzys837 » 17 sty 2013, o 19:19

No z tą czcionką to racja ^ ^. Wspomnę że przy wskazówkach Greenmaga poprawiłem czcionkę, wygląda teraz lepiej. Dzięki za długą opinie.

Plaski
Posty: 75
Rejestracja: 23 lip 2011, o 20:21

Re: [PSX] Resident Evil 3

Postautor: Plaski » 15 lut 2013, o 19:56

@szczuru-tłumaczysz RE1???

sorki za off top...
Po szaleńczych zwyżkach akcje [...] zanurkowały. To kara dla inwestorów którzy pomylili giełdę z kasynem...

Awatar użytkownika
szczuru
Posty: 155
Rejestracja: 14 sie 2008, o 02:11
Grupa: † PSX-PL †
Kontakt:

Re: [PSX] Resident Evil 3

Postautor: szczuru » 16 lut 2013, o 12:24

@szczuru-tłumaczysz RE1???

sorki za off top...
Dawno, dawno temu (w odległej galaktyce :P ) zacząłem ale jak wspomniałem było kilka kwestii, których nie mogłem przeskoczyć dlatego też projekt poszedł do kosza.
by Szczuru


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości