Poker Night 2

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Archer
Posty: 5
Rejestracja: 19 sie 2013, o 18:02

Re: Poker Night 2

Postautor: Archer » 15 wrz 2013, o 11:10

Jak idą postępy prac?

Awatar użytkownika
mkdante381
Posty: 21
Rejestracja: 20 maja 2011, o 17:51

Re: Poker Night 2

Postautor: mkdante381 » 20 paź 2013, o 22:10

Czy autorzy spolszczenia olali se i nie zrobią spolszczenia? Na to wygląda...

Awatar użytkownika
Metalman
Posty: 33
Rejestracja: 19 lip 2013, o 18:33

Re: Poker Night 2

Postautor: Metalman » 29 paź 2013, o 16:43

Dobra, długo mnie nie było, ale oznajmiam - spolszczenie dalej żyje, tylko musiałem przerwać prace ze względu na moją obecną sytuację. Stan oceniam na około 20%. Nie mam zielonego pojęcia, kiedy skończę - może za kwartał, może rok, 2 lata, może nigdy. Nie będę tu pisał epopei co i jak - po prostu jest u mnie ciężko. Na miliard procent nie wyrobię się do końca roku, tyle mogę powiedzieć.
@roobin Dzięki wielkie za narzędzie do czcionek, na pewno je wypróbuje :)

-- Wt, 26 listopada 2013, 19:18 --

Ok, trochę ruszyło, więc powiem, co i jak:
- nieszczęsne kwestie Asha w końcu zostały ukończone, jednak pojawił się problem: po wgraniu spolszczenia gra czasami się nie uruchamia albo zawiesza się na ekranie tytułowym i trzeba prosić o pomoc trójcę. U innych pojawia się ten sam kłopot, ale pracuje nad tym mój znajomy, który już wie, co jest za to odpowiedzialne (usunąłem przez przypadek jakiś znacznik czy coś w tym stylu)
- nie mam żadnego kontaktu z Maisterem i krzysiem837, którzy mieli się zająć (kolejno) Brockiem i interfejsem; jeżeli to czytacie, dajcie znać, jak idą prace
- mam trochę więcej wolnego czasu, więc biorę się teraz za postać chyba najtrudniejszą do przetłumaczenia - chodzi oczywiście o Sama. Będę coś kminił, może do końca roku będzie "skończony"
O ile wszystko będzie szło tak, jak teraz, to spolszczenia można się spodziewać na przełomie kwietnia i maja przyszłego roku.
Metal to nie satanizm!

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: Poker Night 2

Postautor: bemberg » 26 lis 2013, o 19:23

No to nieźle, że idzie do przodu. Co do kwestii Sama - może warto się skontaktować z ikskoksem, który pracuję nad tłumaczeniem do gier z tym bohaterem? Tylko nie daj się namówić na zakup odkurzacza, tanich perfum, czy dołączenia do jakiejś ultragrupy tłumaczeniowej ;)
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

krzys837
Posty: 72
Rejestracja: 10 paź 2012, o 20:31

Re: Poker Night 2

Postautor: krzys837 » 4 gru 2013, o 16:48

Też jestem w trakcie tłumaczenia. Trochę już skończone, ale nie wszystko. Aktualnie myślę nad polskimi nazwami drinków ;d. Jeśli chcesz mieć lepszy kontakt to podaj gg/steam co tam chcesz.

Krusher
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2013, o 21:16

Re: Poker Night 2

Postautor: Krusher » 30 gru 2013, o 14:35

Też jestem w trakcie tłumaczenia. Trochę już skończone, ale nie wszystko. Aktualnie myślę nad polskimi nazwami drinków ;d. Jeśli chcesz mieć lepszy kontakt to podaj gg/steam co tam chcesz.

Chyba jeszcze próbowałeś tych drinków że do tej pory trzeźwiejesz dlatego nie słychać nic o postępach pracy.

Awatar użytkownika
mkdante381
Posty: 21
Rejestracja: 20 maja 2011, o 17:51

Re: Poker Night 2

Postautor: mkdante381 » 6 sty 2014, o 09:54

Widzę że spolszczenie utknęło. Chyba nigdy nie wydacie tego spolszczenia.

Awatar użytkownika
Metalman
Posty: 33
Rejestracja: 19 lip 2013, o 18:33

Re: Poker Night 2

Postautor: Metalman » 7 sty 2014, o 17:10

Ok, napiszę jeszcze raz, wielkimi literami:
NIE MAM ZIELONEGO POJĘCIA CZY W OGÓLE DAM RADĘ UKOŃCZYĆ TO SPOLSZCZENIE, ALE PRACE POWOLI IDĄ DO PRZODU
Po resztę zapraszam do poprzednich postów.
Metal to nie satanizm!

Awatar użytkownika
mkdante381
Posty: 21
Rejestracja: 20 maja 2011, o 17:51

Re: Poker Night 2

Postautor: mkdante381 » 2 mar 2014, o 21:33

Jak nie dasz rady spolszczyć to przekaż swoje wyniki prac komuś kto to dokończy. Taki IronSquad zrobiłby takie spolszczenie w 2 tygodnie, a ty szkoda gadać. Nie wiesz czy wydasz spolszczenie? To chcesz robić to spolszczenie czy nie? Pewnie odpiszesz za rok i oznajmisz że prace anulowane...

Awatar użytkownika
Sledziu_w
Posty: 4
Rejestracja: 17 sty 2014, o 11:11
Grupa: Gamesub
Kontakt:

Re: Poker Night 2

Postautor: Sledziu_w » 2 mar 2014, o 22:00

Chcesz zająć jego miejsce, że tak się wypytujesz?
To jego czas i zrobi sobie z nim, co chce.
Obrazek


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości