[PC] Simon the Sorcerer I (floppy version)

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: [PC] Simon the Sorcerer I (floppy version)

Postautor: Berion » 11 maja 2011, o 15:36

Problem nie polega na zrobieniu tych grafik (nie jestem super artystą, ale tyle co machnąć napisy dałbym radę :] ), a na skonwertowaniu ich do formatu obsługiwanego przez grę.
Na czym zatem polega problem w skonwertowaniu? Nie potrafisz (;)) rozgryźć tego formatu?
~ Primum non nocere ~

twig

Re: [PC] Simon the Sorcerer I (floppy version)

Postautor: twig » 11 maja 2011, o 16:10

Nie ma tam czego rozgryzać - trzeba usiąść i napisać.

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: [PC] Simon the Sorcerer I (floppy version)

Postautor: Berion » 11 maja 2011, o 18:02

Czyli leń w Dupie! ;D

Trzeba było tak od razu. Gdybyś kiedyś jednak napisał to mogę pomóc.
~ Primum non nocere ~

twig

Re: [PC] Simon the Sorcerer I (floppy version)

Postautor: twig » 11 maja 2011, o 18:29

Powiedzmy, że póki co zadowolenie garstki fanów przygodówek nie znajduje się wysoko na liście moich priorytetów.

Awatar użytkownika
Qamok
Posty: 66
Rejestracja: 12 kwie 2014, o 13:26

Re: [PC] Simon the Sorcerer I (floppy version)

Postautor: Qamok » 22 paź 2014, o 06:33

Świetna wiadomość, gra właśnie pojawiła się w edycji " 20th Anniversary Edition" na google play. Jak informuje opis, ta wersja (podobnie jak i wcześniejsza na iOS-a) pozwala uruchomić wychwalany przez autora wątku angielski voice-acting wraz z opcjonalnymi napisami w kliku językach. Czy spolszczenie tej wersji nie było by świetnym momentem do reaktywacji spolszczenia i przeniesienia swojej pracy do nowego projektu ?

https://play.google.com/store/apps/deta ... imon&hl=pl

Szkoda żeby wykonane do tej pory spolszczenie miało się zmarnować ze względu na trudności techniczne z wersją PC, które może (ale nie musi) rozwiązać wersja androidowa.
Powodzenia

PS. przez krótki czas gra była dostępna na amazonie za darmo w ramach promocji "free app of the day" kto śledzi te ma:)

mateuszm31
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2017, o 12:36

Re: [PC] Simon the Sorcerer I (floppy version)

Postautor: mateuszm31 » 19 lis 2017, o 12:40

Tłumaczenie jest wykonane problem jest tylko dodania tego do gry? Szkoda że autor nie udostępnił tłumaczenia to bym scalil ja z grą na androida i by śmigało jak należy

edwardackiziom
Posty: 79
Rejestracja: 6 lip 2017, o 21:52

Re: [PC] Simon the Sorcerer I (floppy version)

Postautor: edwardackiziom » 9 kwie 2018, o 13:17

szkoda, że projekt usnął. Właśnie ogrywam Simona 2 anniversary i po zamianie dwóch plików mp3, miedzy folderami en i pl, cieszę się oryginalnym dubingiem i polskimi napisami. Wspaniała gra, muzyka i widoczki, jakby co to ja czekam na zmartwychwstanie polonizacji do jedynki :)


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości