Piraci z Karaibów 2003 New Horizons Build 14

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
fjx
Posty: 10
Rejestracja: 26 lip 2012, o 17:28

Piraci z Karaibów 2003 New Horizons Build 14

Postautor: fjx » 29 gru 2013, o 14:44

Temat ten napisałem w dziale "Pomoc przy projektach", ale chyba się pomyliłem, więc piszę go tutaj i proszę admina/moderatora o usunięcie tamtego.

Witam wszystkich, ja jestem fjx, od ponad roku należę do społeczności PiratesAhoy i od stycznia tego roku tłumaczę moda do gry Akelli z 2003 roku - Piraci z Karaibów. Mod ten zwiększa zawartość gry kilkukrotnie i dodaje bardzo wiele ciekawych rzeczy, naprawia też bugi. Można go pobrać z ModDB przez forum PiratesAhoy (http://www.piratesahoy.net/categories/downloads.119/). Tłumaczenie jest w stanie średnio zaawansowanym - do świąt powinienem przetłumaczyć cały dziennik pokładowy, interfejs i wczytywania. Zostałyby tylko dialogi, a jest ich mnóstwo (robota na ok. 1 rok). Z uwagi na to, że chodzę do szkoły (liceum) i nie mam zbyt wiele czasu na tłumaczenie, szukam pomocników do tłumaczenia plików tekstowych. Nic nie płacę, lecz podam wasze nicki/nazwiska na liście autorów. Wyglądałoby to tak, że ja posyłam wam na maila pliki, a wy mi je odsyłacie przetłumaczone. Szczegóły do uzgodnienia. Chętnych proszę o zgłaszanie się w tym wątku, a wyślę wam prywatną wiadomość. Prawdopodobnie będę wchodził na tą stronę tylko w weekendy, więc proszę o cierpliwość. Trzymajcie się. fjx
P.S. Mam już specjalistę od polskich czcionek, więc to na razie kwestia drugorzędna, a do tłumaczenia plików nie musicie nawet mieć tej gry. :-)
Tutaj wątek na forum PiratesAhoy o moim tłumaczeniu: http://www.piratesahoy.net/threads/buil ... ion.20083/

LincolnPL
Posty: 30
Rejestracja: 27 gru 2013, o 18:31

Re: Piraci z Karaibów 2003 New Horizons Build 14

Postautor: LincolnPL » 29 gru 2013, o 16:57

Pracuję aktualnie nad spolszczeniem Democracy 3, ale chętnie pomogę także przy tym projekcie. :)

fjx
Posty: 10
Rejestracja: 26 lip 2012, o 17:28

Re: Piraci z Karaibów 2003 New Horizons Build 14

Postautor: fjx » 1 lut 2014, o 19:06

Prace trochę się opóźniły, potrzebuję więcej pomocników przy dialogach, to najgorsza część, reszta pójdzie z górki.

logic007
Posty: 13
Rejestracja: 15 lut 2012, o 20:07

Re: Piraci z Karaibów 2003 New Horizons Build 14

Postautor: logic007 » 10 lut 2014, o 11:19

Hej, wlasnie sobie pykam czasem w build 14. Mogłbym pomoc w spolszczeniu.

fjx
Posty: 10
Rejestracja: 26 lip 2012, o 17:28

Re: Piraci z Karaibów 2003 New Horizons Build 14

Postautor: fjx » 10 lut 2014, o 20:06

To po prostu wspaniale, bo inni dwaj pomocnicy zerwali ze mną kontakt (nie wiem, czemu). Napiszę ci szczegóły w prywatnej wiadomości. I chyba najważniejsze, ogromne dzięki za chęć pomocy.

-- 14 wrz 2014, o 22:45 --

Ze smutkiem stwierdzam, że mam na głowie wiele innych spraw, poza tym brak mi chęci do dalszej pracy, spora ilość treści się skasowała i ogólnie z wielu innych przyczyn w tłumaczeniu zrobił się straszny bajzel. Postanowiłem więc anulować ten projekt, BYĆ MOŻE kiedyś w przyszłości go wznowię, jednakże teraz nie mam czasu, warunków ani dalszych chęci, wszystkich oczekujących bardzo przepraszam i mam nadzieję, że to zrozumiecie. Uwaga: jeżeli ktoś chciałby kontynuować mój projekt (już dużo udało się zrobić), to proszę o kontakt w prywatnej wiadomości, najlepiej na PiratesAhoy, bo tu rzadko zaglądam, ale zawsze można spróbować. Natomiast ci, którzy twierdzą, że tylko trolowałem ludzi i nigdy nic nie robiłem, niech popatrzą na testowe screeny w wątku na PA (niewiele, ale zawsze coś). Jeszcze raz przepraszam i dziękuję za uwagę. fjx


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości