[PC] Crusader Kings 2 - Sons of Abraham

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Shogun787
Posty: 5
Rejestracja: 5 lip 2011, o 16:21

[PC] Crusader Kings 2 - Sons of Abraham

Postautor: Shogun787 » 6 lut 2014, o 00:30

Witam wszystkich!

Jak wiecie (a może nie wiecie) jestem autorem praktycznie kompletnego spolszczenia do gry Crusader Kings 2. Niestety brak czasu nie pozwala mi na jego dokończenie. Do spolszczenia został mi jeden duży plik obejmujący ponad 1300 linijek (jednych krótszych - jeden wyraz, czasem zdanie; innych dłuższych zawierających kilka zdań).

Proszę o pomoc w dokończeniu tego projektu. (Kolejnym będzie dokończenie tłumaczenia gazet z Victorii 2 Heart of Darkness.)

Zainteresowanym podeślę wszystkie pliki lokalizacyjne gry oraz cenne rady dot. tłumaczenia.

karsik
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2013, o 08:54

Re: [PC] Crusader Kings 2 - Sons of Abraham

Postautor: karsik » 6 lut 2014, o 09:54

Może nie jestem jakiś super z Angielskiego ale mógłbym pomóc w tłumaczeniu, jeśli jesteś chętny oczywiście.
Jeśli jesteś zainteresowany to napisz mi na pocztę.

Shogun787
Posty: 5
Rejestracja: 5 lip 2011, o 16:21

Re: [PC] Crusader Kings 2 - Sons of Abraham

Postautor: Shogun787 » 6 lut 2014, o 16:26

Jestem zainteresowany wszystkimi propozycjami. Mam nadzieję, że tłumaczenie będzie lepsze (gramatyczne, zgodne z oryginałem, ludzkie {nie z translatora Google}, itp.) niż użytkownika BLyy, który umieścił swoje w temacie viewtopic.php?f=9&t=2198#p21863

<karsik> wycofał się z projektu

Ilość tekstu nie zmieniła się.

DALEJ czekam na chętnych do pomocy.


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości