[ANDROID] The Walking Dead: Season One / Żywe Trupy: Sezon 1

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Awatar użytkownika
Fabiosek
Posty: 171
Rejestracja: 25 paź 2012, o 19:52
Grupa: Tester , Modder

Re: [ANDROID] The Walking Dead: Season One / Żywe Trupy: Sez

Postautor: Fabiosek » 19 sie 2015, o 14:41

Hej : )

Nie chcę podminowywać, ale doszliśmy w ekipie do wniosku, że będziemy niedługo sami tworzyć spolszczenia do naszych gier na Androida. Więcej informacji pojawi się zapewne wkrótce :)
Fajne info :)

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

radziopoke
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2015, o 16:04

Re: [ANDROID] The Walking Dead: Season One / Żywe Trupy: Sez

Postautor: radziopoke » 12 gru 2015, o 16:07

Czy są jakieś postępy?

Sam próbowałem co nie co zrobić. Niestety skutek był taki, że gra uruchomiła się z obcym mi językiem (chyba hiszpańskim). Zapewne zrobiłem coś źle tylko jeszcze nie wiem co...

Awatar użytkownika
Zacksu22
Posty: 68
Rejestracja: 26 wrz 2014, o 02:37

Re: [ANDROID] The Walking Dead: Season One / Żywe Trupy: Sez

Postautor: Zacksu22 » 27 sty 2016, o 12:25

Właśnie. Jakieś postępy?

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [ANDROID] The Walking Dead: Season One / Żywe Trupy: Sez

Postautor: Norek » 27 sty 2016, o 13:07

Niestety na razie żadnych wieści.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

mh4ile
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2016, o 10:25

Re: [ANDROID] The Walking Dead: Season One / Żywe Trupy: Sez

Postautor: mh4ile » 12 lip 2016, o 10:41

I co z tym portem spolszczenia? Tyle minęło, że pewnie nic z tego nie będzie tylko w takim przypadku nie rozumiem, dlaczego @Norek i cały Team zablokował port @kasperski97 który miał już wszystko gotowe do upublicznienia. Słabo z waszej strony... Skoro może domyślaliście się, że nie znajdziecie na to czasu, to trzeba było zostawić to komuś, kto chciał to zrobić, a tak zostały tylko puste słowa o porcie na Androida.

Awatar użytkownika
maron97
Posty: 124
Rejestracja: 24 gru 2016, o 16:31
Kontakt:

Re: [ANDROID] The Walking Dead: Season One / Żywe Trupy: Sez

Postautor: maron97 » 24 kwie 2020, o 15:49

I co z tym portem spolszczenia? Tyle minęło, że pewnie nic z tego nie będzie tylko w takim przypadku nie rozumiem, dlaczego @Norek i cały Team zablokował port @kasperski97 który miał już wszystko gotowe do upublicznienia. Słabo z waszej strony... Skoro może domyślaliście się, że nie znajdziecie na to czasu, to trzeba było zostawić to komuś, kto chciał to zrobić, a tak zostały tylko puste słowa o porcie na Androida.
U GPP czas płynie wooolnooo, cztery lata to mniej niż "wkrótce". Żeby się ktokolwiek doczekał, bo teraz ten wirus I w ogóle :D


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości