[PC] Slender - The Arrival

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Awatar użytkownika
Demedina
Posty: 11
Rejestracja: 24 sie 2014, o 03:53

[PC] Slender - The Arrival

Postautor: Demedina » 20 cze 2015, o 01:53

Od jakiegoś czasu pomalutku sobie przekształcam Slandera, na nasz ojczysty język. Zdecydowałem się to spolonizować, bo jest to mała gra, a spolszczenia w sieci nie ma. Będzie to moja pierwsza polonizacja gry.

Nad polonizacją tej gry pracuję sam i gdyby ktoś chciał pomóc w tłumaczeniu to proszę pisać tu lub na PW. Nie ma tam dużo tłumaczenia, ale mimo wszystko :)

Poniżej kilka przykładów dla porównania jakości wykonania.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-- 20 cze 2015, o 02:21 --

Wybaczcie mój błąd w temacie, chodzi oczywiście o Slendera (napisałem slander :P)

sqash
Posty: 6
Rejestracja: 13 sty 2014, o 18:56

Re: [PC] Slender - The Arrival

Postautor: sqash » 20 cze 2015, o 15:42

Od jakiegoś czasu pomalutku sobie przekształcam Slandera, na nasz ojczysty język.
Nie ma tam dużo tłumaczenia, ale mimo wszystko :)
Tak więc jak sam piszesz nie ma wiele do tłumaczenia, więc dużo ci tego zostało? Za pewne większość jak się nie mylę to będą grafiki? Tekstu za pewne tam dużo nie ma.
Jeśli jeszcze zostało ci tam roboty to mogę spróbować ci pomóc, ale ja również nie mam doświadczenia w tłumaczeniu. :)
Tak, czy inaczej życzę powodzenia w tłumaczeniu, a slender na steamie obecnie w promocji, więc fajnie jaky udało się go spolszczyć, bo zamierzam go kupić :)

Awatar użytkownika
EvilDoom
Posty: 184
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:11
Kontakt:

Re: [PC] Slender - The Arrival

Postautor: EvilDoom » 23 cze 2015, o 09:20

Bardzo fajnie to wygląda. Szczególnie dobrze prezentują się spolszczone grafiki. Trzymam kciuki za jak najszybsze ukończenie projektu. Masz już na oku jakieś kolejne gry, które chciałbyś spolszczyć?

Pulser
Posty: 3
Rejestracja: 30 lip 2015, o 14:52

Re: [PC] Slender - The Arrival

Postautor: Pulser » 30 lip 2015, o 14:57

Hej. Stary cudnie to wygląda, dzisiaj miałem zaczynać grać w Slender'a ale wyszukując spolszczenie (którego nie ma) trafiłem na to forum. Odstawiam więc Slender The Arrival do czasu całkowitej polonizacji. Trzymam w kciuki i pozdrawiam serdecznie.

PS. Kiedy tak orientacyjnie zamierzasz skończyć?

Terrag
Posty: 29
Rejestracja: 3 gru 2015, o 12:15

Re: [PC] Slender - The Arrival

Postautor: Terrag » 3 gru 2015, o 14:14

No... I jak z tym spolszczeniem? Są jakieś postępy?

cisiel22
Posty: 3
Rejestracja: 11 gru 2015, o 15:05

Re: [PC] Slender - The Arrival

Postautor: cisiel22 » 11 gru 2015, o 15:25

Też jestem ciekaw :D. Chętnie poczytałbym te listy/notatki, przeszedłem tego Slendera na Steamie, ale po Polsku chętnie przejdę ponownie :).
Jednakże z braku informacji wnioskuję, że spolszczenie nie zostanie wydane :P.

Awatar użytkownika
Demedina
Posty: 11
Rejestracja: 24 sie 2014, o 03:53

Re: [PC] Slender - The Arrival

Postautor: Demedina » 13 gru 2015, o 01:24

Witam. Z przykrością muszę wam powiedzieć, że zawieszam spolszczenie na czas nieokreślony. Powodem tego są pliki z tekstem, które są bardzo trudne do odnalezienia (przynajmniej dla mnie). Ogólnie gra składa się w dużej większości z tekstów na grafice, które są już przetłumaczone i czekają do lekkiej korekty. Niestety kilka tekstów nie jest na grafice i stanowi to problem w ich odnalezieniu. Korzystałem z wielu programów i spędziłem dużo czasu przy próbie odnalezienia tych tekstów, niestety nie udało mi się tego zrobić po dziś dzień.
Kto czekał niech wybaczy za to i to, że nie dałem znać wcześniej.

Pracę nad spolszczeniem zawieszam na poziomie około 75-80%.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Slender - The Arrival

Postautor: Norek » 13 gru 2015, o 20:26

Demedina, napisz do mnie na grajpopolsku@gmail.com - może będziemy w stanie pomóc Ci z projektem :)
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Pulser
Posty: 3
Rejestracja: 30 lip 2015, o 14:52

Re: [PC] Slender - The Arrival

Postautor: Pulser » 4 sty 2016, o 01:25

Cześć! Mam pytanie: Czy będzie kontynuowane te spolszczenie do Slender the Arrival bo nie wiem. "Korci" mnie żeby już zagrać w Slender'a choć nie ukrywam, że wolałbym grać w wersję PL. Pozdro

Terrag
Posty: 29
Rejestracja: 3 gru 2015, o 12:15

Re: [PC] Slender - The Arrival

Postautor: Terrag » 31 sty 2016, o 17:38

Mam nadzieję, że tak. Ja osobiście też czekam na polonizację, zamiast już go w końcu odpalić


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości