[PC] Slender - The Arrival

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Terrag
Posty: 29
Rejestracja: 3 gru 2015, o 12:15

Re: [PC] Slender - The Arrival

Postautor: Terrag » 30 lip 2016, o 22:01

Hej, skoro nie możesz odnaleźć pliku locale.xml, to poszukaj wszystkich plików z rozszerzeniem "xml". W swoim czasie bawiłem się w developera Unity, wiem, że wszystkich tekstów nie zawiera się w jednym pliku. Są tam dostępne dwa języki programowania: C# i JavaScript. A więc format dla JavaScript to *.js, a dla C# to *.cs. Nie jestem jednak pewny, czy rozszerzenia są zachowywane po skompilowaniu...

Awatar użytkownika
Demedina
Posty: 11
Rejestracja: 24 sie 2014, o 03:53

Re: [PC] Slender - The Arrival

Postautor: Demedina » 2 sie 2016, o 12:45

Pewien czas temu dzięki pomocy "Robina" udało mi się stworzyć polską czcionkę i odnaleźć teksty do przetłumaczenia. Jednak mimo tego powodzenia moje natchnienie i chęci opadły, głównie dlatego, że cały zapał zmarnowałem na szukanie tych tekstów w pojedynkę bez żadnych rezultatów.
Gdzieś po drodze tego wszystkiego zorientowałem się, że wykonuję spolszczenie na starej wersji gry i część plików graficznych trzeba na nowo zrobić.

Spakowałem wszystko co udało mi się zrobić do tamtej pory i schowałem w "chmurze". Gdy najdzie mnie ponowne natchnienie oraz czasu zrobi się więcej wezmę się za kontynuację. Być może już niebawem :)

dulux92
Posty: 24
Rejestracja: 3 mar 2015, o 13:13

Re: [PC] Slender - The Arrival

Postautor: dulux92 » 5 sie 2016, o 07:30

Może udostępnij te pliki to ktoś dokończy to co już zrobione

adinek950
Posty: 18
Rejestracja: 29 lip 2015, o 20:15

Re: [PC] Slender - The Arrival

Postautor: adinek950 » 23 sie 2016, o 00:40

Mogę pomóc w tłumaczeniu/korekta .

Pulser
Posty: 3
Rejestracja: 30 lip 2015, o 14:52

Re: [PC] Slender - The Arrival

Postautor: Pulser » 24 wrz 2016, o 01:34

Zróbcie już to spolszczenie do Slendera The Arrival, pleazzz :)

dulux92
Posty: 24
Rejestracja: 3 mar 2015, o 13:13

Re: [PC] Slender - The Arrival

Postautor: dulux92 » 23 gru 2016, o 08:47

Czy spolsczenie zostało już totalnie porzucone czy jakieś prace nad nim są kontynuowane?


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość