[NES] Gold Medal Challenge '92

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Awatar użytkownika
akira5
Posty: 60
Rejestracja: 6 mar 2009, o 16:33
Grupa: bez grupy

[NES] Gold Medal Challenge '92

Postautor: akira5 » 24 mar 2009, o 16:42

Witam. Tłumaczę najlepsza wg. mnie olimpiadę na NES. Tak dobra gra i nie doczekała sie polskiej wersji. Postanowiłem to zmienić. Projekt idzie gładko i jak po maśle więc nie długo światło dzienne ujrzy wersja beta tej gry (testerzy mile widziani). Tylko poszukam jak zrobić patch'a polonizującego do gry, bo nie zagłębiałem sie w tym temacie. Trzymajcie kciuki.

Obrazek Obrazek

ffgriever
Posty: 488
Rejestracja: 17 paź 2008, o 15:29

Re: [NES] Gold Medal Challenge '92

Postautor: ffgriever » 24 mar 2009, o 18:36

Co było w angielskiej zamiast "Turniej Świata"? Tak dziwacznie to brzmi, że nie mogę sobie wyobrazić z czego to przetłumaczyłeś...

PS. Może i tego typu gry do zbyt ambitnych nie należą (jeśli chodzi o samo tłumaczenie), ale każda gra po polsku to zysk dla gracza :) .

Awatar użytkownika
akira5
Posty: 60
Rejestracja: 6 mar 2009, o 16:33
Grupa: bez grupy

Re: [NES] Gold Medal Challenge '92

Postautor: akira5 » 24 mar 2009, o 19:00

WORLD TOURNAMENT. Ale nie zwracaj obecnie uwagi na tekst bo jest on w początkowej fazie i zmiany na "lepsze" na pewno będą :P

Autor nie pojawia się od dłuższego czasu na forum - temat przeniesiony i zablokowany - Norek


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości