[PC] Prawo i Porządek: Dziedzictwo

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Awatar użytkownika
ridzio
Posty: 141
Rejestracja: 30 lip 2013, o 19:07

Re: [PC] Prawo i Porządek: Dziedzictwo

Postautor: ridzio » 19 gru 2015, o 10:18

Pierwszy odcinek został przetłumaczony, korekta jest zrobiona. Mam pewne problemy z wrzuceniem spolszczonych plików do gry, ale mam nadzieję, że uda się to rozwiązać. Przed świętami nie ma opcji, żebym się tym zajął, jednak w okresie między świętami a nowym rokiem, spróbuję jeszcze pokombinować.

-- 27 lut 2016, o 19:30 --

Dzięki pomocy mziaba udało się przebrnąć przez problemy techniczne. Do przeprowadzenia zostały jeszcze testy oraz wyszukiwanie ewentualnych błędów. Poniżej zamieszczam kilka screenów.
Załączniki
8.png
7.png
6.png
5.png
4.png
3.png
2.png
1.png

bobr40
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2012, o 16:51

Re: [PC] Prawo i Porządek: Dziedzictwo

Postautor: bobr40 » 4 paź 2016, o 16:31

Czy są jakieś nowe informacje odnośnie tego spolszczenia?

Awatar użytkownika
Kowalskyy
Posty: 3
Rejestracja: 1 lis 2015, o 21:26

Re: [PC] Prawo i Porządek: Dziedzictwo

Postautor: Kowalskyy » 25 lis 2016, o 22:44

Projekt najwyraźniej umarł :c

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: [PC] Prawo i Porządek: Dziedzictwo

Postautor: mendosa » 26 lis 2016, o 13:52

"Law & Order: Legacies" zostało w ubiegłym roku wycofane ze sprzedaży, obecnie gry nie można już kupić. Z moich rozmów z twórcą spolszczenia wynikało, że ma on jednak zamiar projekt kontynuować i wydać tłumaczenie przynajmniej pierwszego epizodu, bo najzwyczajniej szkoda byłoby jego pracy. Zabieranie się za inne części chyba nie miałoby sensu. Planowałem zająć się testami spolszczenia do pierwszego odcinka, jednak autor zniknął gdzieś w czeluściach internetu i nie daje znaku życia. Jeśli nie odezwie się na początku przyszłego roku, to projekt wyląduje w "Porzuconych".
N.E.M.O.


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość