[PC] Galactic Civilizations III

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Kamil
Posty: 1
Rejestracja: 8 lut 2016, o 10:06

[PC] Galactic Civilizations III

Postautor: Kamil » 8 lut 2016, o 10:44

Witajcie,

po pierwsze chciałem się przywitać na forum. Po drugie, przedstawić projekt; Leży już dłuższy czas u mnie na dysku Galactic Civilisations III i nie mogłem się za nią zabrać. Ostatnio, coby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu: przypomnieć sobie nieco angielski i zagrać w gierkę po polsku, postanowiłem zacząć spolszczać gierkę. Na razie brak zapowiedzi wydawcy odnośnie polskiej wersji językowej, więc tłumaczenie wydaje się zasadne, a z niewiadomych dla mnie przyczyn, nikt bardziej doświadczony za to nie bierze się.

Na razie plan polonizacji v.0.1 obejmuje spolszczenie i optymalizację interfejsu oraz samouczka. Łącznie 10 plików, które razem obejmują 15% tekstu zawartego w grze :)

-UIText
-Tutorial_campaign_text
-Tutorial...

I tutaj zaczynają się schody, bowiem o ile z samym spolszczeniem i optymalizacją nie będzie większych problemów, o tyle problemy zaczynają się z polskimi znakami. Pliku z fontami nie jestem w stanie rozgryźć i na razie spolszczenie nie obejmuje polskich znaków (wolałem odpuścić niż prowadzić nierówna walkę). I tu przydałoby się wsparcie osoby, która ogarnia pliki dds. :) Natomiast inni tłumacze, jeśli chcą się włączyć, z chęcią zapraszam - podzielimy się jakoś zadaniami, a stopień skomplikowania języka w grze nie jest jakiś zabójczy. Im nas więcej, tym szybciej skończymy.

Screeny na zachętę:

Menu:
Spoiler!
Obrazek
Zdarzają się kwiatki - braki w tłumaczeniu pojedynczych linijek (bałagan wewnątrz plików twórców... )
Spoiler!
Obrazek

Awatar użytkownika
Philip79
Posty: 13
Rejestracja: 26 lip 2015, o 12:14

Re: [PC] Galactic Civilizations III

Postautor: Philip79 » 28 wrz 2016, o 06:28

i co słomiany zapał? postępów nie ma
"Demokracja jest jak dwa wilki i owca, głosujący co będzie na obiad"
B. Franklyn
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" S. Lem

Kalinkus
Posty: 43
Rejestracja: 6 cze 2017, o 13:34

Re: [PC] Galactic Civilizations III

Postautor: Kalinkus » 21 sty 2021, o 18:54

projekt w ogóle ruszy ponownie ??

mifal3
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2021, o 19:49

Re: [PC] Galactic Civilizations III

Postautor: mifal3 » 13 paź 2021, o 19:51

Hej. Jak postępy z tłumaczenia gry?

Awatar użytkownika
DamianPolish
Posty: 39
Rejestracja: 16 sty 2022, o 02:37

Re: [PC] Galactic Civilizations III

Postautor: DamianPolish » 16 sty 2022, o 02:41

Witam
Spróbowałem coś przetłumaczyć ale słabo to idzie dużo żeczy nie chcę się przetłumaczyć może dam radę to jakoś ogarnąć i wyśle niedługo plik ze spolszczeniem (przynajmniej częściowym).

Awatar użytkownika
DamianPolish
Posty: 39
Rejestracja: 16 sty 2022, o 02:37

Re: [PC] Galactic Civilizations III

Postautor: DamianPolish » 17 sty 2022, o 16:55

Witam ponownie robie sam spolszczenie efekty mojej pracy znajdziecie na serwerze discord https://discord.gg/z7JSqED9GR
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
DamianPolish
Posty: 39
Rejestracja: 16 sty 2022, o 02:37

Re: [PC] Galactic Civilizations III

Postautor: DamianPolish » 19 lut 2022, o 12:02

Witam na tą chwilę projekt ustał z tłumaczenia gry ale za kilka dni ruszy ponownie więcej info na serwerze discord https://discord.gg/pbBpyAFeVF ❗.
Potrzebujemy kogoś kto umie zrobić instalator do tego spolszczenia i kogoś kto by sprubowal zobaczyć czy da radę jakoś ogarnąć polskie znaki, zgłaszać się na discordzie do mnie (czyli właściciela Panda123456) albo na adres e-mail: damianbartys@interia.pl ❗.

Awatar użytkownika
DamianPolish
Posty: 39
Rejestracja: 16 sty 2022, o 02:37

Re: [PC] Galactic Civilizations III

Postautor: DamianPolish » 30 gru 2022, o 13:55


artur825
Posty: 10
Rejestracja: 21 lis 2010, o 15:45

Re: [PC] Galactic Civilizations III

Postautor: artur825 » 28 kwie 2023, o 11:40

i jak wam idzie ?

DuaneRomero
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2023, o 03:14

Re: [PC] Galactic Civilizations III

Postautor: DuaneRomero » 15 lip 2023, o 03:16

projekt w ogóle ruszy ponownie ??
Czy są jakieś jasne informacje na temat projektu, który zostanie uruchomiony?
Car For Sale Simulator 2023 gra APK dla tych, którzy pasjonują się biznesem samochodowym. Gra jest dostępna na stronie https://getmodnow.com/car-for-sale-simulator-2023.html bezpiecznie i bezpłatnie


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości