[PSX] Final Fantasy V [SCES_138.40]

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Awatar użytkownika
szczuru
Posty: 155
Rejestracja: 14 sie 2008, o 02:11
Grupa: † PSX-PL †
Kontakt:

[PSX] Final Fantasy V [SCES_138.40]

Postautor: szczuru » 21 kwie 2009, o 13:27

Jako iż już chyba nie znajdę w sobie zapału na kontynuację tego projektu ( :( ), to zamieszczam tutaj to (notabene bardzo mało :P) co swego czasu zrobiłem (było więcej ale hdd mi padł :/). Patch jest do wersji PAL (SCES_138.40). Z tego co pamiętam to:
-Przetłumaczone intro
-Przetłumaczone kilka pierwszych dialogów
-Polska czcionka w dialogach (nie pamiętam czy w walkach też jest polska).
-Zmienione nazwy postaci na oryginalne-SNES'owe (np. Reina -> Lenna)

Zamieszczam samego patcha bo pliki projektu (chociażby tablica znaków) poszły się kochać razem z awarią hdd :/

Dodaję także coś, co znalazłem dość niedawno i co mogło by mnie skłonić do dalszej pracy, lecz jak widać, nie mam już tyle zapału :/ Mianowicie "Square Port Extractor" - programik, który (de)kompresuje pliki z PSX'owych wersji starych gier Square (FF I/IV/V/VI, Chrono Trigger). Dzięki niemu jest możliwość przetłumaczenia menu w FFV (testowałem i działa :) ).

Chciałem także z tego miejsca podziękować Berion-owi, który dzięki swojej manii kolekcjonowania/archiwizowania wszystkiego co związane z Rom Hackingiem (:D) Zachował także ten patch :)
Załączniki
Square Port Extractor.7z
Dla FF I/IV/V/VI/CT
(19.72 KiB) Pobrany 180 razy
Final Fantasy 5 T-PL by Szczuru v0.10.rar
PPF3
(31.94 KiB) Pobrany 187 razy
by Szczuru

Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości