[PSP] "Dynasty Warriors Strike Force"

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Karol123
Posty: 13
Rejestracja: 9 maja 2009, o 10:04

Re: [PSP] "Dynasty Warriors Strike Force"

Postautor: Karol123 » 9 maja 2009, o 15:39

Sorry, że Cię uraziłem ale napisałem że jeszcze jeden program się przyda.

Awatar użytkownika
Grahf Wiseman
Tłumaczeniowy męczennik
Posty: 646
Rejestracja: 11 cze 2008, o 22:13

Re: [PSP] "Dynasty Warriors Strike Force"

Postautor: Grahf Wiseman » 9 maja 2009, o 15:45

Sorry, że Cię uraziłem ale napisałem że jeszcze jeden program się przyda.
Nie uraziłeś w żadnej mierze.
Run to the bedroom, in the suitcase on the left, you'll find my favorite axe. Don't look so frightened, this is just a passing phase, one of my bad days.

Karol123
Posty: 13
Rejestracja: 9 maja 2009, o 10:04

Re: [PSP] "Dynasty Warriors Strike Force"

Postautor: Karol123 » 9 maja 2009, o 15:47

To dobrze.
Idę spolszczać dalej.
A macie jakiś może program do edycji plików PMF?

Awatar użytkownika
Grahf Wiseman
Tłumaczeniowy męczennik
Posty: 646
Rejestracja: 11 cze 2008, o 22:13

Re: [PSP] "Dynasty Warriors Strike Force"

Postautor: Grahf Wiseman » 9 maja 2009, o 16:02

Napominam cie już któryś raz - pisz poprawnie. Na końcu zdania pytającego stawia sie znak zapytania.
Jesli ty tak tłumaczysz jak piszesz na forum to efekt może być opłakany.

C do formatu - to format filmów na PSP. Po wpisaniu go w google pierwszą rzeczą jaką znalazłem był playerek do niego. http://www.psp-hacks.com/file/175. Poszukaj, może ktoś stworzył konwerter do .avi i z powrotem. Chcesz je edytować by dodać napisy?
Run to the bedroom, in the suitcase on the left, you'll find my favorite axe. Don't look so frightened, this is just a passing phase, one of my bad days.

Karol123
Posty: 13
Rejestracja: 9 maja 2009, o 10:04

Re: [PSP] "Dynasty Warriors Strike Force"

Postautor: Karol123 » 9 maja 2009, o 16:07

Napominam cie już któryś raz - pisz poprawnie. Na końcu zdania pytającego stawia sie znak zapytania.
Jesli ty tak tłumaczysz jak piszesz na forum to efekt może być opłakany.

CO do fromatu - to format filmów na PSP. Po wpisaniu go w google pierwszą rzeczą jaką znalazłem był playerek do niego. http://www.psp-hacks.com/file/175. Poszukaj, może ktoś stworzył konwerter do .avi i z powrotem. Chcesz je edytować by dodać napisy?
Fromatu XD.

Awatar użytkownika
Grahf Wiseman
Tłumaczeniowy męczennik
Posty: 646
Rejestracja: 11 cze 2008, o 22:13

Re: [PSP] "Dynasty Warriors Strike Force"

Postautor: Grahf Wiseman » 9 maja 2009, o 16:11

Skąd wiesz, że menu jest akurat w tym formacie? Skoro to format plików filmowych to dziwne byłoby to menu.(chyba, ze twórcy coś zakręcili)
Takie rzeczy New Game, Continue czy inne takie pierdółki z menusów głównych to zazwyczaj grafiki.
BTW Chcesz zmienić menu dlatego, że jest w PMF?
Run to the bedroom, in the suitcase on the left, you'll find my favorite axe. Don't look so frightened, this is just a passing phase, one of my bad days.

Karol123
Posty: 13
Rejestracja: 9 maja 2009, o 10:04

Re: [PSP] "Dynasty Warriors Strike Force"

Postautor: Karol123 » 10 maja 2009, o 09:15

Jak ktoś ma PSP to niech ściągnie sobie ta grę, rozpakuje ją i zobaczy gdzie jest menu GRAFIKA, bo ja nie wiem.
Co do tekstu, spolszczone zostało już:
- zapis, wczytywanie, wyście do meny, sprawdzanie Karty Pamięci
- powróć, pauza, komunikaty
-no itp.

Niestety broni i niektórych rzeczy nie będę mógł spolszczyć, ponieważ mogę wpisać tylko tyle liter ile jest wpisanych po angielsku. Gdy próbowałem poszerzyć tekst dopisując więcej liter niż było po angielsku gra nie działała.

Awatar użytkownika
Grahf Wiseman
Tłumaczeniowy męczennik
Posty: 646
Rejestracja: 11 cze 2008, o 22:13

Re: [PSP] "Dynasty Warriors Strike Force"

Postautor: Grahf Wiseman » 10 maja 2009, o 10:07

Co do grafiki - posprawdzaj Tile Molesterem(różne kodeki)

Co do niemożności wydłuzania tekstów - bez rozgryzienia pointerów nie da rady. Chociaż patrzę na gameplay i widzę, że 90% tekstów to coś w stylu "Do ataku!", "Nie poddawaj się!", "Szarża!".
Podrzuć może kilka nazw broni - może da się jakoś obejść ograniczenie w sposoób "nie techniczny".
Piszesz też, że "niektórtch rzeczy" nie da się tłumaczyć - jakich?

BTW gdy przetłumaczysz jakiś dialog to może podrzucisz screena?
Run to the bedroom, in the suitcase on the left, you'll find my favorite axe. Don't look so frightened, this is just a passing phase, one of my bad days.

Karol123
Posty: 13
Rejestracja: 9 maja 2009, o 10:04

Re: [PSP] "Dynasty Warriors Strike Force"

Postautor: Karol123 » 15 maja 2009, o 20:39

Sorry, że nic nie pisałem ale nie miałem czasu. Wczoraj udało mi się spolszczyć menu (te nie gł. ale to podczas gry), profil postaci ale mam problem bo nie wiem jak to zrobić, mam save i nie wiem czym to zastąpić niby bo gdy zrobie na Zapis to gra mi nie działa. Tak samo z Continue, zmieniłem na Kontynuj bo Kontynuuj się nie dało. Kurde więc wychodzi mi łamany polski

Awatar użytkownika
Grahf Wiseman
Tłumaczeniowy męczennik
Posty: 646
Rejestracja: 11 cze 2008, o 22:13

Re: [PSP] "Dynasty Warriors Strike Force"

Postautor: Grahf Wiseman » 15 maja 2009, o 22:26

Kurde więc wychodzi mi łamany polski
Nawet gdy możesz pisać do woli długie zdania(na forum) to wychodzi Ci łamany polski.
Dopraszasz się o bana.


Co do owych "błedów" = nie mając rozgryzionych pointerów musisz się mieścić w limicie znaków.
Save - nie "Zapis", a "Pisz".
Run to the bedroom, in the suitcase on the left, you'll find my favorite axe. Don't look so frightened, this is just a passing phase, one of my bad days.


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości