Men Of Valor

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Nfsfan83
Posty: 53
Rejestracja: 27 cze 2014, o 11:37

Men Of Valor

Postautor: Nfsfan83 » 13 maja 2017, o 17:53

Witam,

Mam prośbę do tłumaczy i ludzi z forum czy ktoś by dał radę machnąć parę tłumaczeń briffingów oraz listów pożegnalnych gry Men Of Valor. Podmiana jest prosta bo są w txt pliki tutaj sam próbowałem na szybko z google translate skorzystać:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Gra jest na GOG i niby tam jest PL ale "dorwałem" na próbę wersję GOG i tam nie ma PL :(

Gra kto lubi fps-y w klimacie wojennym a w szczególności o Vietnamie, mimo słabego AI, paru bugów jest jak dla mnie świetna :) Klimat, jungla i muza z epoki.

https://www.youtube.com/watch?v=AlZdMpMOz-0

https://www.youtube.com/playlist?list=P ... PLmHNspy6m

Albo może ktoś ma wersję PL???

Pozdrawiam Nfsfan83

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Men Of Valor

Postautor: Norek » 15 maja 2017, o 10:59

Gra posiada polską wersję językową, przynajmniej na Steamie.
Nie ma więc sensu bawienie się w jakiekolwiek tłumaczenie.
Jak twoja wersja nie posiada tłumaczenia, kontaktuj się z wydawcą.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Nfsfan83
Posty: 53
Rejestracja: 27 cze 2014, o 11:37

Re: Men Of Valor

Postautor: Nfsfan83 » 15 maja 2017, o 17:42

Problem jest taki, że zakupiłem wersje na allegro 4 CD wersję UK. Na gog pisze, że PL jest i na próbę ściągnołem piracką wersję gog taki sam rozmiar jak na gog i PL NIE MA!!! Bo chodzi mi o samo spolszczenie. Nie lubię wersji cyfrowych. Gog jeszcze ok bo drm free, ale steam to już klapa. I wydaje mi się, że ze team tak samo jest z tym PL ściema.

borias
Posty: 22
Rejestracja: 20 cze 2011, o 21:16

Re: Men Of Valor

Postautor: borias » 16 maja 2017, o 14:16

Mam Men of Valor na GoG-u i jest wersja polska.

Nfsfan83
Posty: 53
Rejestracja: 27 cze 2014, o 11:37

Re: Men Of Valor

Postautor: Nfsfan83 » 18 maja 2017, o 17:35

Czy ktoś, kto ma z wersję steam albo gog może wyciągnąć spolszczenie?

pykacz
Posty: 35
Rejestracja: 16 gru 2015, o 07:55
Kontakt:

Re: Men Of Valor

Postautor: pykacz » 24 maja 2017, o 11:06

Problem jest taki, że zakupiłem wersje na allegro 4 CD wersję UK. Na gog pisze, że PL jest i na próbę ściągnołem piracką wersję gog taki sam rozmiar jak na gog i PL NIE MA!!! Bo chodzi mi o samo spolszczenie. Nie lubię wersji cyfrowych. Gog jeszcze ok bo drm free, ale steam to już klapa. I wydaje mi się, że ze team tak samo jest z tym PL ściema.
osobny installer jest do polskiej wersji zapewne, lub probuj wymusic inny jezyk edytując plik goginfo... coś tam pare razy tak udało mi sie zmienic język jak nie ściągnalem polskiego instalatora


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość