[PSP] God of War: Coo

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
ffsapher
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2009, o 15:57

[PSP] God of War: Coo

Postautor: ffsapher » 12 maja 2009, o 16:19

Witam. Za namową użytkownika bemberg znalazłem się na tym forum z projektem spolszczenia God of War: Coo na konsolę PSP. Wszystkie dialogi oraz menusy zastały już w 100% przetłumaczone. Pozostała tylko kwestia podłożenia tych napisów. Co krótsze dialogi zdołałem podłożyć sam(na dowód zamieszczam screeny), ale z dłuższymi kwestiami mam już problem. Mój problem polega na nieumiejętności podkładania pointerów;/Przydała by się również osoba która by była w stanie stworzyć polską czcionkę. Więc zwracam się do Was z prośbą o pomoc, w ukończeniu spolszczenia. Pozdrawiam ffsapher.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

wielebny
Posty: 26
Rejestracja: 12 sie 2008, o 21:33

Re: [PSP] God of War: Coo

Postautor: wielebny » 13 maja 2009, o 22:30

Super ze ktoś się zabrał za tą grę, fajnie to wygląda na screenach. Trzymam kciuki za ten projekt, tylko tak mogę pomóc bo na tym co Ci potrzeba się nie znam.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PSP] God of War: Coo

Postautor: Norek » 15 maja 2009, o 13:14

Projekt zapowiada się porządnie, na zachętę wrzuciłem info o nim na stronę główną.
Mam nadzieję że znajdą się chętni którzy Was wspomogą i będzie można cieszyć się GoW'em w pełnej polskiej wersji wraz z ogonkami:P
Pozdrawiam!
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Karolcio555
Posty: 7
Rejestracja: 29 gru 2008, o 21:19

Re: [PSP] God of War: Coo

Postautor: Karolcio555 » 16 maja 2009, o 22:18

Fajnie, lubię tą gre.

Awatar użytkownika
Grahf Wiseman
Tłumaczeniowy męczennik
Posty: 646
Rejestracja: 11 cze 2008, o 22:13

Re: [PSP] God of War: Coo

Postautor: Grahf Wiseman » 22 cze 2009, o 14:04

Kontaktowałem się z autorem spolszczenia. Udało im się rozwiązać problem pointerów - pozostaje czekać na informacje o dalszych postępach.
Run to the bedroom, in the suitcase on the left, you'll find my favorite axe. Don't look so frightened, this is just a passing phase, one of my bad days.

Awatar użytkownika
Vader
Posty: 36
Rejestracja: 23 maja 2009, o 20:01

Re: [PSP] God of War: Coo

Postautor: Vader » 17 paź 2009, o 18:08

Projekt został porzucony? Mógłby się ktoś skontaktować z autorem?

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PSP] God of War: Coo

Postautor: Norek » 20 paź 2009, o 10:55

Pisałem do ffsaphera kilka razy na gg w czasie wakacji.
Bez odpowiedzi. Nie jestem jednak pewien, czy projekt porzucono, czy też nie.
Może więcej informacji uzyska się na jakimś PSPkowym forum (z tego co widziałem, na jednym było kilka tematów o spolszczeniach ale poza jakieś "pierdółki" to nie wyszło).
Pozdro :)
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PSP] God of War: Coo

Postautor: Manuel Czaszka » 18 gru 2009, o 04:15

Od dłuższego czasu nie ma kontaktu z autorem ani informacji o projekcie - przerzucam, otworzę jak tylko się czegoś dowiemy.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości