[WSC] Final Fantasy II

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Awatar użytkownika
nite
Posty: 8
Rejestracja: 7 cze 2008, o 11:22

[WSC] Final Fantasy II

Postautor: nite » 27 maja 2009, o 14:22

Ponad roku temu pracowałem nad spolszczeniem Final Fantasy II na WSC, niestety zgon komputera załatwił wszystko na amen. Od tamtej pory nie miałem już tyle sił i samozaparcia by kontynuować swoją pracę, porzuciłem projekt. Myśląc, że nikt nie ma kopii mojego dzieła zapomniałem o nim, dopiero niedawno przeszukując stare płyty znalazłem ostatnią wersję mojej polonizacji, która sięga do wydarzeń gdy Warship dewastuje świat. Mimo wielu problemów, udało mi się zaimplementować polską czcionkę oraz pozmieniać kilka grafik na własne. W takim stanie oddaje wa moim drodzy mój projekt, co z nim zrobicie? Decyzje pozostawiam wam.

W linku jest rom z grą, prosiłbym o wrzucenie samej łatki jeśli taką posiadasz indywidualnie:) - Norek
//bem - postaram sie stworzyc latke :)

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [WSC] Final Fantasy II

Postautor: Norek » 6 cze 2009, o 16:40

Bem, zrobiłeś tę łatkę?
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: [WSC] Final Fantasy II

Postautor: bemberg » 7 cze 2009, o 01:11

nie
Rozumiem, że innym łatwiej się zarzuca, że nie zaczynają zdania z wielkiej litery i nie kończą go kropką - N.
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

Awatar użytkownika
ma_Rysia
Posty: 61
Rejestracja: 19 maja 2008, o 22:47
Grupa: BezNazwy

Re: [WSC] Final Fantasy II

Postautor: ma_Rysia » 7 cze 2009, o 23:23

W archiwum znajduje się łatka w formacie UPS i tablica przygotowana przez Nite, wymaga ona roma: Final Fantasy II (J) [!].wsc (GoodWSx v2.01).
Załączniki
Final Fantasy II (J) [T+Pol0.1_Nite].zip
(55.6 KiB) Pobrany 218 razy


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość