[PS2]The Thing

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
belek666
Posty: 40
Rejestracja: 1 lis 2008, o 01:49

[PS2]The Thing

Postautor: belek666 » 2 paź 2009, o 10:55

Jako fan filmów John'a Carpenter'a zainteresowałem się projektem spolszczenia tej gry. Nie mogę nazwać tego projektu udanym. Spolszczenie (jeżeli można tak to nazwać) jest raczej kiepskie - brak korekty i zawiera dużo błędów. Przetłumaczone jest 99% tekstu i jest polska czcionka. Patch zajmuje po rozpakowaniu ~126 MB i jest do wersji PAL.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



Link do pliku: http://www.megaupload.com/?d=NRZG2UBL

Awatar użytkownika
Len
Posty: 63
Rejestracja: 13 cze 2009, o 20:48
Grupa: Iron Squad
Kontakt:

Re: [PS2]The Thing

Postautor: Len » 2 paź 2009, o 17:12

Jasny gwint, dopiero co myślałem o przetłumaczeniu tej gry :) Przeszedłem ją dość niedawno, bardzo fajna (choć nie tak jak film). Czy pliki językowe wersji na PS2 i PC mocno się różnią? Bo jeśli nie to można przenieść do komputerowej wersji.

A tekst rzeczywiście wymagają korekty. Wszystko napisane "po polskiemu", ale jak chcesz to mogę pomóc w korekcie.
Iron Squad | Jagged Alliance Center | Gry.Gery

"Skrytobójczy zabójca"

belek666
Posty: 40
Rejestracja: 1 lis 2008, o 01:49

Re: [PS2]The Thing

Postautor: belek666 » 2 paź 2009, o 20:42

Czy pliki językowe wersji na PS2 i PC mocno się różnią? Bo jeśli nie to można przenieść do komputerowej wersji.
Istnieje polska wersja na PC ale tłumaczenie jest okropne. Pliki językowe są prawie identyczne i łatwo można by było przenieś spolszczenie na PC i xbox'a. Projekt porzuciłem już dawno i raczej nie chce do niego wracać. Jeżeli będziesz potrzebował pomocy to pisz.

Awatar użytkownika
Len
Posty: 63
Rejestracja: 13 cze 2009, o 20:48
Grupa: Iron Squad
Kontakt:

Re: [PS2]The Thing

Postautor: Len » 2 paź 2009, o 23:52

Być może zainteresuję się projektem, kiedy skończę Chasera i Jagged Alliance. Gra jest fajna i zasługuje na dobre spolszczenie. Tak więc, jakby co, skontaktuję się z Tobą.

Mam tylko jedno pytanie. Czy teksty były tłumaczone przy pomocy translatora?
Iron Squad | Jagged Alliance Center | Gry.Gery

"Skrytobójczy zabójca"

belek666
Posty: 40
Rejestracja: 1 lis 2008, o 01:49

Re: [PS2]The Thing

Postautor: belek666 » 3 paź 2009, o 14:50

Tłumaczyłem wszystko na szybko i korzystałem z translatora.

Awatar użytkownika
Len
Posty: 63
Rejestracja: 13 cze 2009, o 20:48
Grupa: Iron Squad
Kontakt:

Re: [PS2]The Thing

Postautor: Len » 5 paź 2009, o 11:36

Uhh... z samego translatora nigdy nie wychodzi nic dobrego. Pewnie będę musiał czasem zaglądać do oryginalnego tekstu :] Niemniej, spróbować nie zaszkodzi. Wezmę się za to po Chaserze i JA.
Iron Squad | Jagged Alliance Center | Gry.Gery

"Skrytobójczy zabójca"


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość