[PSX] Alien Trilogy

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: [PSX] Alien Trilogy

Postautor: Berion » 12 paź 2009, o 10:58

Nie no, bem, nie pisz ludziom takich tekstów jak "jesteś skreślony" itp. To skrajnie deprymujące.

@Raven
Grałem, ale było to z 10 lat temu, więc... ;]

Ja bym Ci radził znaleźć jakąś grę do której powstał edytor, skoro nie radzisz sobie jeszcze z nimi od strony technicznej (a prawda jest taka, że zdarzają się i zdarzać będą gdzie zdecydowana większość z nas sobie nie radzi ;D). Wtedy będziesz mieć więcej swobody i będziesz mógł się skupić na stronie merytorycznej.
~ Primum non nocere ~

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: [PSX] Alien Trilogy

Postautor: bemberg » 12 paź 2009, o 12:06

"jesteś skreślony"
U mnie skreślony. A kogo by to obchodziło ;)
Zależało mi no mocnym opieprzu, aby Raven wziął się w garść i zaczął SŁUCHAĆ a nie tworzyć herezje... Nie mówiąc o tym, że piszę chaotycznie, trudno go zrozumieć i cały wątek wygląda paskudnie.

I jeszcze jedno Raven: ? i ! nie stawiamy po spacji, ani nie stawiamy tak jak w gg dwóch znaków zapytania. Chcesz tłumaczyć gry, więc wszelkie standardy powinny być ci znane :)
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

Raven
Posty: 33
Rejestracja: 7 wrz 2009, o 10:50

Re: [PSX] Alien Trilogy

Postautor: Raven » 12 paź 2009, o 12:24

Dla ciebie bemberg zauważylem wszystko jest do "dupy" w Tobalu też mialeś obiekcje, braki językowe ? rozumiem masz inny pogląd do tego typu gier, ale żeby pisąc w ten sposób trzeba mieć tupet, najlepiej zamknąć temat i wywalić do kosza, dlaczego tego odrazu nie robisz? na innych forach? a co mnie inne fora intersują? czytalem wasz regulamin, niby na forum ma byc porządek, zupelny spokój, a spotykam się ze zwyczajnym chamstwem! do ciebie Berion nie mam nic, ale za drugim razem zakladaj na 100% że jestes pewien że w grze bylo inaczej, a w odpowiedzi napisaleś że graleś 10 lat temu ? to w końcu jak jest:-) ? a z czionką to macie fiola, może być na koncu, po co tyle zamieszania robicie z powodu tych kresek ? widzialem wiele gier bez polskich znaczków i bylem szcześliwy że chociaż bylo cokolwiek tam zrozumieć! Jeśli będzie i ją odnajdę to dorobimy, po co odrazu zakladać projekt do dupy ? wiele osób do mnie pisalo z zapytaniem jaki dalszy postęp w Tobalu 2, a więc, coś tam się splodzilo nieprawdaż ? chwilowo również nie ma czcionki, ale..nikt w tej chwili o nią nie pytal. Jeżeli ktoś uważa że moglo być lepiej ? proszę bardzo, pałeczkę można przejąc, pacza żadnego nie wydalem niczego jeszcze nie ukończylem.

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: [PSX] Alien Trilogy

Postautor: bemberg » 12 paź 2009, o 12:39

memberg
No i widzisz, sam nie widzisz co piszesz ;)
w Tobalu też mialeś obiekcje, braki językowe
W Contrze. I do tego zupełnie słuszne.
masz inny pogląd do tego typu gier
Do każdego spolszczenia mam ten sam pogląd - musi być dobre i spełniać standardy wytyczone w takich tłumaczeniach jak Okami czy Monkey Island.
najlepiej zamknąć temat i wywalić do kosza
Jeśli nie masz zamiaru zmieniać podejście i wciąż pisać o tej "Rządzy" (co jest dla mnie szokiem) to tak. Dajesz zły przykład innym, początkującym tłumaczom.
a co mnie inne fora intersują?
Nie wiem, ale mnie interesuje to i to co tu wyprawiasz jest zbrodnią w biały dzień.
spotykam się ze zwyczajnym chamstwem!
A ja z zupełną ignorancją.
a z czionką to macie fiola
Ktoś już tak kiedyś mówił. Zmienił zdanie.
coś tam się splodzilo nieprawdaż ?
Tak. Mutant za przeproszeniem ;)
Jeżeli ktoś uważa że moglo być lepiej ?
Składnia twoich zdań mnie fascynuje... :P
pacza żadnego nie wydalem niczego jeszcze nie ukończylem.
I dzięki Bogu! Przed Tobą ogromna ilość pracy. Przede wszystkim pracy nie tylko z językiem angielskim, ale też i polskim.

Nie oburzaj się. Po prostu przejrzyj na oczy i posłuchaj doświadczonych użytkowników. A wtedy obiecuję wszystko będzie dobrze :)
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

Raven
Posty: 33
Rejestracja: 7 wrz 2009, o 10:50

Re: [PSX] Alien Trilogy

Postautor: Raven » 12 paź 2009, o 13:09

Doswiadczonych uzytkowników ? "pokaż go to palcem bo uwierzę" :-) mam kontak tylko z dwoma użytkownikami tego forum, niby kogo mam sluchać? Manuela ? przecież on bredzi jedynie o mizerności, blędy ort. lepiej odczytywać niżeli ó, u ? przecież on nawet nie wie co pisze:-) kto chcialby czytać lepiej blędy ortograficzne? halo! czy to jest zaawansowany uzytkownik? jedynie co mogę przyjąc do swiadomości, to twój post, lepiej nie pisać tego projektu niż męczyć się w nieskonczonośc z pointerami. To wlasnie moge przyjąc do swiadomości, a więc, po co ta forsa ? skreślamy projekt i finito, Contra ? zostala skreslona. Tobal 2 nie mam zastrzeżeń, jeśli ktoś chcialby napisać go lepiej, życzę powodzenia w projekcie.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PSX] Alien Trilogy

Postautor: Manuel Czaszka » 12 paź 2009, o 18:48

przecież on bredzi jedynie o mizerności, blędy ort. lepiej odczytywać niżeli ó, u ? przecież on nawet nie wie co pisze:-) kto chcialby czytać lepiej blędy ortograficzne? halo! czy to jest zaawansowany uzytkownik
Czytaj posty ze zrozumieniem, zarówno innych jak i... swoje (zgroza!)
a więc, po co ta forsa ?
Forsa?
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Raven
Posty: 33
Rejestracja: 7 wrz 2009, o 10:50

Re: [PSX] Alien Trilogy

Postautor: Raven » 12 paź 2009, o 20:25

"Lepiej walić orty niż napisać bez pl fonta - to nie wymaga komentarza." masz rację to nie wymaga komentarza i to pisze moderator strony:-) gratuluję !

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PSX] Alien Trilogy

Postautor: Manuel Czaszka » 12 paź 2009, o 20:53

Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Raven
Posty: 33
Rejestracja: 7 wrz 2009, o 10:50

Re: [PSX] Alien Trilogy

Postautor: Raven » 12 paź 2009, o 22:56

Daruj sobie te cierpienia, pewnie żylka ci już pękla, to dla ciebie misiu:-) http://www.emetro.pl/emetro/51,97786,66 ... e.html?i=1

Dobra, dość już tego. Za dużo już szans dostawałeś. Otrzymujesz bana, za poziom wypowiedzi i za całą tą wesołą twórczość. - MC i Berion ;D

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PSX] Alien Trilogy

Postautor: Manuel Czaszka » 12 paź 2009, o 23:04

Kolega dostał bana - za co? To chyba widać. Temat zamykam - poziom merytoryczny był jak posty autora. Myślę, że wszyscy się ze mną zgodzą.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości