[PSX] Saga Frontier 2 PL

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Awatar użytkownika
Grahf Wiseman
Tłumaczeniowy męczennik
Posty: 646
Rejestracja: 11 cze 2008, o 22:13

[PSX] Saga Frontier 2 PL

Postautor: Grahf Wiseman » 11 cze 2008, o 22:23

http://kochatakgroup.vdl.pl/articles.php?article_id=9
Ogólnie co tu dużo gadać, wszystko w linku. W chwili obecnej trwają prace nad ostateczną korektą oraz czcionką.


Zbędne posty zostały umieszczone w koszu.

reaktor
Posty: 11
Rejestracja: 28 wrz 2011, o 10:04

Re: [PSX] Saga Frontier 2 PL

Postautor: reaktor » 4 sty 2013, o 23:23

Witam co dalej z tematem?

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 799
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: [PSX] Saga Frontier 2 PL

Postautor: ikskoks » 4 sty 2013, o 23:28

Jak widać dużo się nie zmieniło przez te kilka lat ^^

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PSX] Saga Frontier 2 PL

Postautor: Manuel Czaszka » 30 sty 2013, o 02:51

Projekt zostaje zamknięty i anulowany. Powodem takiej decyzji jest niemożność zapewnienia spolszczeniu właściwej jakości. Kilka lat temu pewnie uważałbym, że stworzyłem dzieło, ale na dzisiejsze czasy spolszczenie klecone w translatorze, bez czcionki i pointerów po prostu nie nadaje się do publikacji czy jakichkolwiek prób ratowania. Projekt ląduje w koszu - dla Waszego dobra i mojej dobre samooceny, że nie wypuszczam aż takich gniotów. Był to na pewno ciekawy materiał na początek - mogłem sporo poćwiczyć, postawić pierwsze kroki tłumaczeniowe, które (mam nadzieję) obecnie owocują całkiem przyzwoitym poziomem projektów. Może kiedyś do tego wrócę, gdy okoliczności będą sprzyjające.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości