[NDS] Pokemon Black/White

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
dark_archon
Posty: 113
Rejestracja: 11 sty 2010, o 20:33

[NDS] Pokemon Black/White

Postautor: dark_archon » 4 mar 2011, o 20:27

"Rezerwuję" sobie to miejsce na wypadek, gdyby ktoś inny zainteresował się również przetłumaczeniem tych tytułów.

Obie gry miały premierę dzisiaj i tym razem przetłumaczę zarówno "Black" jak i "White" z uwagi na większe niż w poprzednich częściach różnice pomiędzy wersjami.

Rozkodowałem już i wyeksportowałem tekst, znalazłem i zdekompresowałem czcionki i grafiki.

Eskeperymentalny screenshot:
Obrazek
Gdy będzie już o czym pisać, zedytuję temat, by dorzucić więcej informacji i screenshotów.

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: Pokemon Black/White

Postautor: bemberg » 4 mar 2011, o 20:39

Witam ponownie, niezmiernie się cieszę :) Nie sądziłem, że będziesz jeszcze chciał babrać się w Pokemonach, bo nie dość, że to projekt czasochłonny, to na dodatek zapewne dość niewdzięczny.

Sporo rzeczy już pewnie masz z górki po Platinum, więc projekt mam nadzieję pójdzie sprawniej.
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Pokemon Black/White

Postautor: Norek » 4 mar 2011, o 20:50

Cóż mogę dodać, powodzenia w projekcie :)
Czekam(y) na więcej screenów i informacji.
Jak duży objętościowo jest to projekt?
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

dark_archon
Posty: 113
Rejestracja: 11 sty 2010, o 20:33

Re: Pokemon Black/White

Postautor: dark_archon » 4 mar 2011, o 20:57

Jeśli nie pominąłem żadnych plików to na razie jest tego około 10% więcej niż w Platinum patrząc objętościowo (7MB+ wypakowanego tekstu w .txt). Do tego pewnie należałoby doliczyć różnice w tekstach między wersją Black i White- niestety, na razie nie wiem o ile się różnią.

I jak zwykle, tłumaczę to, czym najbardziej mnie męczą w mailach i na forach, chociaż bardzo chciałem wziąć się za Ghost Trick :)

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Pokemon Black/White

Postautor: Manuel Czaszka » 4 mar 2011, o 21:06

I jak zwykle, tłumaczę to, czym najbardziej mnie męczą w mailach i na forach, chociaż bardzo chciałem wziąć się za Ghost Trick :)
Osobiście ubolewam nad tym. O wiele bardziej cieszyłby mnie projekt GT. Ale skoro tak chce tłuszcza :P
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Pokemon Black/White

Postautor: Norek » 4 mar 2011, o 21:23

Także przyznać muszę, że projekt GT byłby - według mnie - o wiele ciekawszy.
Ludzie, którzy chcą Pokemonów, także mogliby po ten tytuł sięgnąć, roboty mniej - zawsze po GT mógłbyś wziąć się za Poki^^
No ale oczywiście nikt nie będzie Ci mówił, co robić.

Baw się dobrze przy tłumaczeniu i wiatru w żagle :D
7 mega to nie w kij pierdział :)
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
Kot (na kacu)
Posty: 10
Rejestracja: 3 mar 2011, o 12:52

Re: Pokemon Black/White

Postautor: Kot (na kacu) » 4 mar 2011, o 21:27

I jak zwykle, tłumaczę to, czym najbardziej mnie męczą w mailach i na forach, chociaż bardzo chciałem wziąć się za Ghost Trick :)
Osobiście ubolewam nad tym. O wiele bardziej cieszyłby mnie projekt GT. Ale skoro tak chce tłuszcza :P
Lepsze to niż (nie urażając fanów) wysyp DB i Naruto ;) Choć rozumiem, że nie każdego kręcą pokemony, sam bym kilka innych gier z chęcią ujrzał przerobionych na PL, gier zarazem mało popularnych ;)

poxer
Posty: 31
Rejestracja: 18 lip 2010, o 11:10

Re: Pokemon Black/White

Postautor: poxer » 5 mar 2011, o 11:56

Szkoda, że jednak nie wziąłeś się na początku za GT, ponieważ podzielam zdanie poprzedników. No, ale co tam. Powodzenia!

Sousuke
Posty: 2
Rejestracja: 5 mar 2011, o 15:15

Re: Pokemon Black/White

Postautor: Sousuke » 5 mar 2011, o 15:16

Miłego dublowania mojego projektu :)

twig

Re: Pokemon Black/White

Postautor: twig » 5 mar 2011, o 15:26

Nieważne kto kiedy zaczął, a kto kiedy i z jakimi efektami skończy.


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości