Wall-e SPOLSZCZENIE na PSP

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
MrMejsik
Posty: 8
Rejestracja: 18 kwie 2011, o 07:27

Wall-e SPOLSZCZENIE na PSP

Postautor: MrMejsik » 18 kwie 2011, o 08:17

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


To są screeny z mojej wersji. Widać że są na niej duże niedokładności, wiec spróbuje cos z tym zrobić.(Nie jestem w tym zbyt dobry bo mam dopiero 13 lat)

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: Wall-e SPOŁSZCZENIE na PSP

Postautor: bemberg » 18 kwie 2011, o 09:02

No są spore niedokładności, przede wszystkim ucięte słowa (a można to ominąć). Brakuje tez polskiej czcionki. Gorąco polecam tez zaznajomienie się z: http://pl.wikipedia.org/wiki/Przecinek

A przy okazji: wiek Cie nie usprawiedliwia :)
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

MrMejsik
Posty: 8
Rejestracja: 18 kwie 2011, o 07:27

Re: Wall-e SPOLSZCZENIE na PSP

Postautor: MrMejsik » 15 lip 2011, o 13:56

Niestety nie udało mi sie dokończyc społszczenia gry ,gdyż zepsuł mi sie komputer i cały dysk twardy poszedłsie bujać.Bardzo mi przykro.Byłem bliski ukończenia projektu ale się nie udało.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Wall-e SPOLSZCZENIE na PSP

Postautor: Norek » 15 lip 2011, o 14:59

Może spróbujesz ponownie?
Zapewne nie było w tej grze zbyt dużo tekstu - no i nauczka na przyszłość, aby częściej robić kopie zapasowe plików projektu.

Jeśli jednak nie będziesz chciał wznowić prac - trudno, projekt powędruje do "Porzuconych".
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

grzybiarz
Posty: 132
Rejestracja: 13 cze 2008, o 10:50

Re: Wall-e SPOLSZCZENIE na PSP

Postautor: grzybiarz » 17 lip 2011, o 20:43

Można też podpiąć ten dysk i jeżeli jest widoczny w Windowsie, to użyć Active File Recovery, to przywracania plików usuniętych. Chociaż coś mi tu pachnie wałkiem.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Wall-e SPOLSZCZENIE na PSP

Postautor: Manuel Czaszka » 17 lip 2011, o 20:51

Pliki można odzyskać na wiele sposobów, ale chyba lepiej, że jest jak jest. Przynajmniej gra nie została zgwałcona. Przenoszę.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: Wall-e SPOLSZCZENIE na PSP

Postautor: Berion » 20 lip 2011, o 12:42

Zepsuł mi się dysk, wszystkie dane przepadły, spolszczenia nie będzie
Co tłumacząc na nasze, "między spacjami":
odechciało mi się i nie mam jaj się przyznać.
:D
~ Primum non nocere ~

MrMejsik
Posty: 8
Rejestracja: 18 kwie 2011, o 07:27

Re: Wall-e SPOLSZCZENIE na PSP

Postautor: MrMejsik » 25 lip 2011, o 15:34

Nie udało mi sie odzyskać plików tym programem,ale spróbowalem społsczać grę od nowa.Tylko jest pewien problem ze czcionką nie wiem jak odczytać tę czcionkę programem CrystalTile 2.Szukałem i nic nie moge zrobić .Chce aby ktos mi pomogl przy tej czcionce.Zamieszczamplik:
Załączniki
Czionka Wall-e.rar
(38.29 KiB) Pobrany 181 razy

Barmen
Posty: 51
Rejestracja: 6 paź 2010, o 18:35

Re: Wall-e SPOLSZCZENIE na PSP

Postautor: Barmen » 25 lip 2011, o 16:12

Postaraj się o lepszą polszczyznę i zaprzyjaźnienie się ze spacją :P Można (!) odzyskać pliki, ale jak komuś się nie chcę to widać efekty :P

Awatar użytkownika
sparks
Posty: 24
Rejestracja: 12 lut 2010, o 13:48

Re: Wall-e SPOLSZCZENIE na PSP

Postautor: sparks » 26 lip 2011, o 10:54

Nie chcę wyjść na gbura, ale nie mogą się powstrzymać od zadania jednego pytania: co Ty tam chcesz tłumaczyć? (już mi ulżyło;) )

Jak ogólnie wiadomo ta gra jest portem z ps2, która była w wersji polskiej i na dysku gry (na psp) też jest plik z językiem polskim. No ale niestety Polska to "ten kraj gdzieś w Afryce" i autorzy w wersji na psp nie dali możliwości wyboru go w grze, a także brakuje polskiej czcionki.

Poniżej wstawiam ten plik (jakby ktoś nie wierzył). Można go otworzyć bezpośrednio w notatniku.
TT08.zip
(35.61 KiB) Pobrany 221 razy


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości