[PSX] Suikoden 2

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Awatar użytkownika
gacek44
Posty: 20
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 14:46

Re: [PSX] Suikoden 2

Postautor: gacek44 » 28 lis 2011, o 16:13

Przepraszam za kolejny, nic nie wnoszący do tematu post.
Liczę że dzięki niemu może pojawić się jakaś pozytywna informacja w odpowiedzi ;]

Na wiosnę jeszcze widziałem szanse dla tego tytułu
...pojawia się nadzieja że może uda się zagrać jeszcze w tym roku...
Chciało by się rzec: nadzieja matką głupich. Wszak do końca roku jeszcze miesiąc ale to się już chyba nie uda. Nie chcę popędzać, ale miło by było usłyszeć/przeczytać raz na jakiś czas, że coś tam jednak powoli brnie do przodu.

-- 22 kwi 2012, o 09:52 --

Kiedy to:
Jakiś czas temu, rev zakończył tłumaczenie swoich tekstów, mamy więc znaczny postęp. Tekstu została już tylko garstka. Myślę, że niedługo przejdę do korekty.
Minął już cały rok, a tu żadnych kolejnych informacji o postępach.
Zmieniło się coś w temacie?

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PSX] Suikoden 2

Postautor: Manuel Czaszka » 22 kwie 2012, o 08:54

Nic nie ruszyło - zdechł pies :P
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
Katalończyk91
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2011, o 11:57

Re: [PSX] Suikoden 2

Postautor: Katalończyk91 » 5 cze 2012, o 17:05

Po kolejnym roku oczekiwań chciałbym jeszcze raz spytać się Ciebie, Manuelu czy w jakiejkolwiek formie trwają prace nad dokończeniem spolszczenia do Suikoden II ? Na prawdę wielu ludzi liczy na Was i chcieliby doczekać się tego spolszczenia. Chcielibyśmy, żebyś po prostu co jakiś czas dawał znać jaka jest sytuacja. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PSX] Suikoden 2

Postautor: Manuel Czaszka » 5 cze 2012, o 17:06

Prace obecnie nie trwają, ale gdy dokończę, na pewno dam znać od razu.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Polax
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2011, o 20:37

Re: [PSX] Suikoden 2

Postautor: Polax » 2 wrz 2012, o 14:24

Skoro prace nie trwają i nie wiadomo nawet czy w ogóle ruszą, to może udostępniłbyś to co zrobiliście do tej pory i ktoś kto również zna się na tym dokończyłby pracę za was? Jakoś nie widzę żadnych chęci z waszej strony żeby ukończyć ten projekt, więc może tak byłoby dla niego lepiej?

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PSX] Suikoden 2

Postautor: Manuel Czaszka » 2 wrz 2012, o 14:28

Nie ma takiej możliwości.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
gacek44
Posty: 20
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 14:46

Re: [PSX] Suikoden 2

Postautor: gacek44 » 16 gru 2012, o 18:36

Za 5 dni koniec świata, raczej już nie uda się zagrać w Suikodena 2 PL ;/

-- 14 gru 2013, o 00:00 --

Dawno nie odwiedzałem wątku, ale widzę że bez zmian. Jest szansa na wydanie spolszczenia w 2014?

-- 6 cze 2014, o 23:30 --

... kolejne pół roku.. czekam dalej

-- 6 lip 2014, o 21:26 --
Skoro prace nie trwają i nie wiadomo nawet czy w ogóle ruszą, to może udostępniłbyś to co zrobiliście do tej pory i ktoś kto również zna się na tym dokończyłby pracę za was? Jakoś nie widzę żadnych chęci z waszej strony żeby ukończyć ten projekt, więc może tak byłoby dla niego lepiej?
Nie ma takiej możliwości.
Skoro wątek został przeniesiony do porzuconych i nieaktywnych, to może teraz jest taka możliwość?

Awatar użytkownika
Katalończyk91
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2011, o 11:57

Re: [PSX] Suikoden 2

Postautor: Katalończyk91 » 19 sie 2014, o 09:09

Widocznie niepotrzebnie napalaliśmy się na wersję PL. Zaglądam tu raz na jakiś czas z nadzieją, że coś ruszyło, ale niestety...

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PSX] Suikoden 2

Postautor: Manuel Czaszka » 19 sie 2014, o 09:10

Ten projekt został porzucony ze względu na nieakceptowalną dla mnie jakość.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
gacek44
Posty: 20
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 14:46

Re: [PSX] Suikoden 2

Postautor: gacek44 » 8 maja 2015, o 22:52

Dawno tu nie zaglądałem i widzę, że nic się nie zmieniło, a wciąż mam nadzieję na ten tytuł. Przeglądając stronę, zauważyłem że w dziale pobieralni jest tabelka z tłumaczeniami porzuconymi. Może by tam dodać te ~80% już wykonanego tłumaczenia.


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości