Reklamy

Oficjalny kącik https://www.facebook.com/wojciech.popiela
Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Reklamy

Postautor: Manuel Czaszka » 28 kwie 2012, o 20:47

W dniu dzisiejszym moje konto YT zostało połączone z reklamami. Moja działalność tłumaczeniowa (i nie tylko) nigdy nie miała i nie będzie mieć nic wspólnego z zarobkowaniem, dlatego też spieszę z wyjaśnieniem, że reklamy pojawiły na rzecz posiadaczy licencji i nie przynoszą dla mnie żadnego zysku. Gdyby nie reklamy, to moje tłumaczenia (a właściwie filmiki, do których je zrobiłem) nie mogłyby być obecne na YT. Poniżej wklejam kopię maila, którego dostałem w sprawie większości filmów.

-----------------------------------

Dear KochatakGroup,

Your video "Salad Fingers by David Firth PL Epizod 5", may have content that is owned or licensed by Kontor New Media, but it’s still available on YouTube! In some cases, ads may appear next to it.

This claim is not penalizing your account status. Visit your Copyright Notice page for more details on the policy applied to your video.

Sincerely,
- The YouTube Team

-----------------------------------
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

grzybiarz
Posty: 132
Rejestracja: 13 cze 2008, o 10:50

Re: Reklamy

Postautor: grzybiarz » 30 kwie 2012, o 16:20

Odkąd Google wykupiło YT, reklam coraz więcej. Ostatnio zdarzyło mi się przed filmem właściwym, obejrzeć reklamę, niczym na syfiastej wrzucie.pl...
No nic, to tylko YT, ważne że tu nie ma jakichś popupów czy innych reklam :)

Awatar użytkownika
filu23
Posty: 105
Rejestracja: 14 sie 2011, o 19:13

Re: Reklamy

Postautor: filu23 » 29 paź 2013, o 07:51

Jest coś takiego jak Adblock do przeglądarki firefox jak również chrome ;)


Wróć do „Manuel Czaszka”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość