KARA

Oficjalny kącik https://www.facebook.com/wojciech.popiela
Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

KARA

Postautor: Manuel Czaszka » 11 mar 2012, o 11:05

Quantum Dream stworzyło krótką animację opartą na klasycznym motywie s-f, który jednak mimo lat wciąż się nie zestarzał, a wizja QD okazała się świeża i godna uwagi. Dlatego też przetłumaczyłem ją, byście i Wy mogli zachwycić się historią KARY.

http://www.youtube.com/watch?v=6b0pjxxHHRk
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
vigo
Posty: 51
Rejestracja: 4 wrz 2009, o 12:06
Grupa: minDStorm

Re: KARA

Postautor: vigo » 11 mar 2012, o 20:42

Film jest świetny (skąd go wytrzasnąłeś?). Bardzo lubię takie klimaty i chętnie obejrzałbym coś więcej. Tłumaczenie bardzo dobre. Nie miałem problemów z przeczytaniem szybko znikających napisów. Najwyraźniej dla mnie nie zmieniały się tak szybko :P

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: KARA

Postautor: Manuel Czaszka » 11 mar 2012, o 20:47

KARA to demonstracja możliwości PS3 i autorskiego silnika Quantum Dream (ci od Heavy Rain).
Co do napisów - najwyraźniej czytałeś w życiu coś więcej niż etykietę od piwa :P
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

Re: KARA

Postautor: Śledziks » 12 mar 2012, o 15:24

Świetny filmik, widziałem go na stronie CDA, szkoda, że jest to tylko pokaz silnika, a nie zapowiedź gry bo mogłaby być naprawdę świetna. Tłumaczenie nie było pewnie specjalnie trudne, chociaż ja sam zmieniłbym kilka kwestii, ale to są szczegóły. Co do prędkości napisów to myślę, że jest ok, ale trzeba je chyba trochę przesunąć bo są minimalnie opóźnione. No może, że to u mnie tylko tak jest O.o

Frozen
Posty: 22
Rejestracja: 25 mar 2009, o 13:55

Re: KARA

Postautor: Frozen » 17 mar 2012, o 06:11

Jedna mała uwaga: firma, która to zrobiła nazywa się Quantic Dream (nie "Quantum").


Wróć do „Manuel Czaszka”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości