Discworld pytanie

Oficjalne forum http://scummpl.grajpopolsku.pl/news.php
ppawlo4
Posty: 14
Rejestracja: 7 paź 2009, o 07:51

Discworld pytanie

Postautor: ppawlo4 » 27 kwie 2012, o 20:28

Mam problem z uruchomieniem gry discworld na psp za pomocą emulatora scummvm-1.4.1. Otóż działa mi bez problemu angielska wersja gry, ale po dodaniu spolszczenia niedziała. Ale jak dodam tylko plik w formacie txt, gra uruchamia, ale niema polskich znaków. Więc mam pytanie czy moglibyście dodać wersje bez polskich znaków ? próbowałem sam jakoś pozmieniać tylko ze wtedy gra niedziała.

Awatar użytkownika
Johnny
Kasztaniak
Posty: 260
Rejestracja: 21 lut 2010, o 20:35

Re: Discworld pytanie

Postautor: Johnny » 27 kwie 2012, o 20:31

Żeby gra zadziałała z polskimi znakami, musiałbyś skompilować własną wersję ScummVM pod PSP. Ewentualnie mógłbyś użyć DosBoxa. W nim nie powinno być problemu.

Jeśli będziesz chciał skompilować własną wersję, mogę ci dostarczyć patch na źródło, wykonany przez niezawodnego mziaba.
Od 20 lat niszczę klimat. Moje dzieci będą jeździć bez kasków.

ppawlo4
Posty: 14
Rejestracja: 7 paź 2009, o 07:51

Re: Discworld pytanie

Postautor: ppawlo4 » 27 kwie 2012, o 20:46

Ja nieznam się na spolszczeniach więc, czy wy nie macie jakiegoś programu żeby zamienić polskie znaki na, że tak powiem "normalne" czyli na przykład zamiast ą jest a ?

Awatar użytkownika
Johnny
Kasztaniak
Posty: 260
Rejestracja: 21 lut 2010, o 20:35

Re: Discworld pytanie

Postautor: Johnny » 27 kwie 2012, o 20:47

Przygotuję taką wersję ekskluzywnie dla ciebie. Dodam ją w załączniku za moment :D

EDIT

Podmień ten English z oryginalnym. I tyle.
Załączniki
ENGLISH.zip
(96.35 KiB) Pobrany 237 razy
Od 20 lat niszczę klimat. Moje dzieci będą jeździć bez kasków.

ppawlo4
Posty: 14
Rejestracja: 7 paź 2009, o 07:51

Re: Discworld pytanie

Postautor: ppawlo4 » 27 kwie 2012, o 20:48

Dzięki. Czekam :)

EDIT

Bardzo Ci dziękuje. Działa. Jak kiedyś będziesz w Gdyni dostaniesz odemnie browara :)

Idę sobie pograć :)

-- 30 gru 2012, o 19:07 --

Zapomniałem napisać po przejściu gry. Na konsoli PSP gra działa idealnie z plikiem z tego wątku. Kolega też przeszedł na swojej konsoli i mówił że tez działała mu idealnie.


Wróć do „SCUMMPL”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość