[SNES] Madou Monogatari

Oficjalne forum http://mziab.grajpopolsku.pl/
Awatar użytkownika
mziab
Posty: 459
Rejestracja: 20 maja 2008, o 23:11
Grupa: mteam
Kontakt:

[SNES] Madou Monogatari

Postautor: mziab » 26 sie 2012, o 19:55

Po dłuższej ciszy mam przyjemność oficjalnie ogłosić jeden ze swoich tajnych projektów. A jest nim… Madou Monogatari (SNES) czyli przygody małej czarodziejki Arle! Przyznam, że jest to dla mnie trochę taki zabawny eksperyment. Chciałem przekonać się na własnej skórze jak poradziłbym sobie z tego rodzaju materiałem źródłowym i stylizacją, a niewielkie rozmiary skryptu ostatecznie mnie przekonały. Jest to więc trochę żart, ale do projektu podchodzę nie mniej poważnie niż do innych.

W każdym razie, skrypt jest w tym momencie całkowicie przetłumaczony i wstępnie poprawiony. Do zrobienia zostało parę grafik, a przede wszystkim rozbudowanie narzędzi, by obsługiwały inne rodzaje pointerów i limitów długości przy różnych typach tekstów. Jeśli warunki będą sprzyjające, całkiem niewykluczone, że Madou Monogatari będzie następnym wydanym spolszczeniem ode mnie… ale nie uprzedzajmy faktów. Tymczasem zapraszam do obejrzenia galerii i krótkiego zwiastuna spolszczenia.

Obrazek Obrazek
"Człowieka można przedstawić w postaci ułamka, w którym licznikiem są jego właściwości, a mianownikiem - mniemanie o sobie. Im większy mianownik, tym mniejszy cały ułamek." - Lew Tołstoj

Butryk
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2012, o 00:17

Re: [SNES] Madou Monogatari

Postautor: Butryk » 19 wrz 2012, o 10:01

Nie znam tej gry, ale z przyjemnością zaznajomię się z tym :) Oby prace szły gładko :)


Wróć do „mteam”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości