Testy GK 20th AE

Awatar użytkownika
Elum
Posty: 67
Rejestracja: 30 kwie 2010, o 07:52
Grupa: Przygodoskop
Kontakt:

Re: Testy GK 20th AE

Postautor: Elum » 16 sie 2015, o 19:06

Też już się dorzucę ze swoimi usterkami. Znalazłem trochę inne, więc mam nadzieję, że też się przydadzą ;) (opisy w pliku txt):

http://www.przygodoskop.pl/000/usterki3.zip

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: Testy GK 20th AE

Postautor: mendosa » 20 wrz 2015, o 15:06

Wprowadziłem podesłane przez Was poprawki, oprócz grafik, bo to grubsza sprawa. Jednak mamy kilka kłopotów.

1. Nie widzę możliwości podmiany English na Polski, po prostu nie widzę tego w zasobach tekstowych gry, zatem zostanie tak:
English.jpg
2. Mały kłopot z "tire iron", ten opis odnosi się do dwóch elementów, które możemy zbadać w grze:
tire_iron_1.jpg
tire_iron_2.jpg
no i jestem w kropce, bo klucz do kół - ok, ale jak nazwać koło (jakieś drewniane, chyba)? W pierwowzorze nie było kłopotu, po pierwsze koło (opona) od roweru było niewyraźne, same piksele. Po drugie - nie było leżącego obok samochodu klucza do kół. Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to określenie tego jako "jakieś ustrojstwo", "dziwne szpejo". Radźcie! :D
N.E.M.O.

Awatar użytkownika
Madzius888
Posty: 36
Rejestracja: 14 sie 2013, o 20:33

Re: Testy GK 20th AE

Postautor: Madzius888 » 20 wrz 2015, o 15:43

2. Mały kłopot z "tire iron", ten opis odnosi się do dwóch elementów, które możemy zbadać w grze:
tire_iron_1.jpg
tire_iron_2.jpg
no i jestem w kropce, bo klucz do kół - ok, ale jak nazwać koło (jakieś drewniane, chyba)? W pierwowzorze nie było kłopotu, po pierwsze koło (opona) od roweru było niewyraźne, same piksele. Po drugie - nie było leżącego obok samochodu klucza do kół. Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to określenie tego jako "jakieś ustrojstwo", "dziwne szpejo". Radźcie! :D
Niezidentyfikowane żelastwo x)

Zielonego pojęcia nie mam co oni mieli na myśli na tym strychu mówiąc tire iron. Dalekim skojarzeniem to mogą być szprychy, ale tak naprawdę wygląda to na standardowe drewniane koło.

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: Testy GK 20th AE

Postautor: mendosa » 20 wrz 2015, o 15:51

Okazało się, że "tire iron" występuje w skrypcie dwa razy i teraz - o ile to nie klon - zrobię test, wybadam który jest który a potem odpowiednio zróżnicuję. Możliwe, że chodziło im o "iron tire" :)

-- 20 wrz 2015, o 17:42 --

He, he - było jeszcze osobne "bike tire" :D Problem rozwiązałem.
N.E.M.O.


Wróć do „Kąciki tłumaczy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości