Inne projekty Robina i Emoonii

Oficjalny kącik http://www.balamb.pl/
Awatar użytkownika
Robin
Posty: 298
Rejestracja: 19 maja 2008, o 10:04
Grupa: CosmoFF
Kontakt:

Re: Inne projekty Robina i Emoonii

Postautor: Robin » 2 mar 2010, o 00:42

Wiem, że to może zbyt wcześnie zadane pytanie ale cóż :) Czy bierzesz pod uwagę spolszczenia także FFX-2?
Trochę za wcześnie by o tym mówić. Jeżeli fabularnie (a nie "dupnie" ;)) gra będzie dobra, to czemu nie (grałem w to dawno, nie pamiętam już co tam było, a sugerować się innymi nie zamierzam).

Np. Dissidii absolutnie nigdy nie wezmę na warsztat. Fabuła jest tak totalnie głupia, pompatyczna i żałosna (pipowaty Klałd: Ale po co my walczymy...?) że tylko system walki i fakt, że jest wiele znanych mi postaci ratuje tę grę. W polskiej wersji by trzeba było chyba całkiem na nowo dialogi pisać, bo z angielskich nic dobrego by nie wynikło ;) Z całej gry tylko scenariusz Tidusa z FFX był sensowny i fajny. Reszta jak rzadkie coś.
@ffgriever, a co z ewentualnym patchowaniem "grzebanej" wersji International? (wspominałem - japoński dubbing) Będą jakieś kłopoty z tym?
Może ja odpowiem ;) Raczej nie będzie problemu.
www.balamb.pl
Smrtka je tradiční personifikace smrti, zpodobněná jako kostlivec s kosou, často bývá zobrazována v černém hábitu.

Awatar użytkownika
szczuru
Posty: 155
Rejestracja: 14 sie 2008, o 02:11
Grupa: † PSX-PL †
Kontakt:

Re: Inne projekty Robina i Emoonii

Postautor: szczuru » 6 mar 2010, o 01:05

Colly, wiem, że składa się na to wiele różnych czynników ale czy możesz +/- podać datę wydania spolszczenia? (wiem, że nie chcesz się dokładnie deklarować). To może inaczej - przewidujesz, że ile mniej, więcej będą trwały prace nad spolszczeniem?

//Sorry za "trucie" ale chyba rozumiesz, że mam parcie na tytuł, z którym spędziłem ponad 500h :D
by Szczuru

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 298
Rejestracja: 19 maja 2008, o 10:04
Grupa: CosmoFF
Kontakt:

Re: Inne projekty Robina i Emoonii

Postautor: Robin » 10 mar 2010, o 22:11

Colly, wiem, że składa się na to wiele różnych czynników ale czy możesz +/- podać datę wydania spolszczenia? (wiem, że nie chcesz się dokładnie deklarować). To może inaczej - przewidujesz, że ile mniej, więcej będą trwały prace nad spolszczeniem?

//Sorry za "trucie" ale chyba rozumiesz, że mam parcie na tytuł, z którym spędziłem ponad 500h :D
Tak plus minus to między 2010 a 2014 :P

A przewiduję maksymalnie 1,5 roku, ale może być różnie, zarówno w jedną jak i w drugą stronę.
www.balamb.pl
Smrtka je tradiční personifikace smrti, zpodobněná jako kostlivec s kosou, často bývá zobrazována v černém hábitu.

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 298
Rejestracja: 19 maja 2008, o 10:04
Grupa: CosmoFF
Kontakt:

Re: Inne projekty Robina i Emoonii

Postautor: Robin » 23 mar 2010, o 22:22

Za namową Norka, nowe screeny. Uwaga, jakość screenów marna, bo wyszły z emulatora. Upiększać ich nie będę ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
www.balamb.pl
Smrtka je tradiční personifikace smrti, zpodobněná jako kostlivec s kosou, často bývá zobrazována v černém hábitu.

Awatar użytkownika
Cierpa
Posty: 81
Rejestracja: 20 lip 2009, o 15:26

Re: Inne projekty Robina i Emoonii

Postautor: Cierpa » 23 mar 2010, o 23:14

! BOSKIE SCREENY !

Robin! Co tak długo ;) ?
Polska wersja FFX... coś pięknego!
Szybko odkurzam płytkę z grą... i sprawdzam jak chodzi mi FFX na emulatorze.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Inne projekty Robina i Emoonii

Postautor: Manuel Czaszka » 23 mar 2010, o 23:32

Niesamowita sprawa zobaczyć znajome sceny w ojczystym języku^^
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"


Wróć do „CosmoFF”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości