Reaktywacja grupy PLProjekt!

Kącik archiwalny - grupa nieaktywna.
Danio
Posty: 10
Rejestracja: 20 mar 2009, o 20:21
Grupa: PLProjekt
Kontakt:

Reaktywacja grupy PLProjekt!

Postautor: Danio » 17 lis 2009, o 19:25

Serdecznie witamy!

Oj, dużo czasu minęło od ostatniego newsa na naszej stronie, która zresztą przez parę miesięcy była nieczynna. Może wielu z Was zastanawiało się, czy kiedykolwiek jeszcze zaczniemy działać, czy może się nie rozpadliśmy. Nie dziwota – zapewne nawet niektórzy członkowie PLProjekt tak myśleli. Mieliśmy swój mały kryzys, za który bardzo przepraszamy, ale różne czynniki zmusiły nas do zawieszenia działalności. Jednak wracamy – może późno, ale z podniesionym czołem i paroma atrakcjami.

Ale może najpierw małe wyjaśnienie naszej, wszak znacznej, nieobecności na scenie tłumaczeń. Otóż powodów było parę. Do najważniejszych można zaliczyć udział naszego zespołu w tłumaczeniu GTA IV. Był to okres wzmożonej aktywności wielu członków PLProjekt, aczkolwiek nie było czasu (ani środków, ale zaraz) na jakiekolwiek prace nad naszą witryną. Poza tym jesteśmy tylko ludźmi, a tłumaczenia to nasze hobby, za które nie dostajemy żadnej wypłaty, więc często sprawy prywatne takie jak praca, szkoła/ studia, życie prywatne itd. były po prostu wyżej w hierarchii codziennych zajęć. Mieliśmy też różnego rodzaju problemy techniczne – potrzebny nam był programista do stworzenia nowej, lepszej strony oraz grafik, aby urozmaicić jej wygląd itp. Sprawy organizacyjne też trochę czasu zajęły – ponowne zebranie grupy i ustalenie nowych projektów… To wszystko złożyło się na tą paromiesięczną nieobecność.

Przechodząc do atrakcji re-otwarciowych. Przede wszystkim nasza strona stoi na szybszym serwerze, posiada nową domenę oraz layout – słowem wszystko co składa się na istnienie witryny w Internecie. Co do samych spolszczeń, to przygotowaliśmy dla was 4 - gotowe do ściągnięcia. Są to: Hacker Evolution , NFS:Underground 2, GTA IV (beta) oraz Machinarium. GTA IV jest na ukończeniu – prowadzona jest końcowa korekta. W trakcie tłumaczenia jest Twin Sektor, a zabieramy się za Prototype i Manhunt 2.

Jak sami więc widzicie – nie wracamy z pustymi rękoma i staramy się nadgonić jakoś nasz zastój, a to dopiero początek. Nie tylko wracamy do pełni formy lecz chcemy dać z siebie nawet więcej. Wszystko to, aby przeprosić i zrewanżować te kilka miesięcy przerwy. Mamy nadzieję, że nasze translacje będą Wam się podobać, a reaktywacja działania grupy zostanie doceniona.

PS: Szczególne podziękowania należą się Manuelowi za pomoc w reaktywacji PLP!

Pozdrawiamy,
Grupa PLProjekt

http://www.plprojekt.info

Wróć do „PLProjekt”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość