Dead Space 3

Dział niewymagający rejestracji na forum. Chcesz wyrazić swoją opinię o projekcie, podziękować autorom, zadać pytanie? To miejsce dla Ciebie.
Regulamin forum
Obowiązuje bezwzględny zakaz: pytania o daty premier oraz spamowania.
Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Odp: Dead Space 3

Postautor: Manuel Czaszka » 29 kwie 2013, o 08:18

Nie potrzebujemy w tej chwili pomocników do tłumaczenia.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

OskarX
Posty: 12
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 11:21

Re: Dead Space 3

Postautor: OskarX » 1 maja 2013, o 14:53

50%? Chwała wam!

kidd1982
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2011, o 22:56

Re: Dead Space 3

Postautor: kidd1982 » 1 maja 2013, o 20:21

Żal mi Was ludzie.. myślicie, że rzuca wszystko bo wy chcecie spolszczenie do Dead Space.. albo nauczcie się obcego języka, albo nie marudźcie, bo z tego co wiem, nikt inny nie zabrał się za tłumaczenie DS3.

mirek2691

Re: Dead Space 3

Postautor: mirek2691 » 9 maja 2013, o 00:25

Jak tak dalej pójdzie to
chyba do nowego roku sie nie wyrobia

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Dead Space 3

Postautor: Norek » 9 maja 2013, o 06:18

Nawet jeśli tak by było, to co z tego?
Nie obiecaliśmy konkretnego terminu więc osoby, które prezentują postawę roszczeniową powinny się dwa razy zastanowić, zanim coś głupiego napiszą.
Ile razy trzeba pisać, że każdy z nas ma się czym zająć, w przeciwieństwie do ludzi, którzy po powrocie ze szkoły mają mnóstwo czasu, który mitrężą przed komputerem czy w inny, bezsensowny sposób :P
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Doktorek
Posty: 10
Rejestracja: 27 lip 2011, o 17:59

Re: Dead Space 3

Postautor: Doktorek » 9 maja 2013, o 16:01

Jak tak dalej pójdzie to
chyba do nowego roku sie nie wyrobia
No i dobrze gra stanieje a mnie tam sie nie spieszy DS2 też nie kupiłem wcześniej jak po wydaniu spolszczenia.
Żal mi Was ludzie.. myślicie, że rzuca wszystko bo wy chcecie spolszczenie do Dead Space.. albo nauczcie się obcego języka, albo nie marudźcie, bo z tego co wiem, nikt inny nie zabrał się za tłumaczenie DS3.
Z tobą można się zgodzić tylko połowicznie, mianowicie że trzeba olać tych krzykaczy co by chcieli aby rzucić wszystko i tłumaczyć, tłumaczyć lecz nie zgodzę się co do "nakazu nauki obcego języka" nie po to mam wydać 100 zł na grę bez spolszczenia, to jakbyś kupił auto którego cała elektronika jest obsługiwana poleceniami głosowymi ale np: tylko po Hiszpańsku to co masz zapłacić za produkt którego nie wykorzystasz do końca ? ( wbrew pozorom więcej ludzi na świecie używa hiszpańskiego jak angielskiego )
Ba doszło już do takich absurdów że więcej gier ma tłumaczenie na rosyjski gdzie chyba 99% gier jest piraconych, wystarczy przejrzeć ofertę gier na Steam .
Zobacz sobie na zachód od nas u naszych sąsiadów jest nie do pomyślenia by wydawać grę tylko po angielsku, muszą być aby niemieckie napisy a w większości jest dubbing i nie taka beznadzieja jak u nas a przynajmniej na dostatecznym poziomie

Lechiander

Re: Dead Space 3

Postautor: Lechiander » 19 maja 2013, o 13:21

OK, beznadzieja może jest, ale...
Osobiście wolę napisy, a nie z reguły benadziejny dubbing. Takie perełki jak Pingwiny, czy Planescepe: Torment, Baldury, Neverwintery to wyjątki przecudne, które tylko potwierdzają regułę.
Da się, jak sie chce.
Chłopaki z tego portalu robią coś, za co im chwała powinna być nawet po śmierci. Nie zabijają gry, a jednocześnie dają nam, szaraczkom cos wspaniałego i to za darmo, więc stfu leszcze i cierpliwie czekac. ;)

BTW Jak masz żal, leć pod lub do kościoła.

BTW 2 Podoba mi sie strasznie Wasza captcha. :D
dziegieć rulez!! :D

LordWieslaw
Posty: 108
Rejestracja: 24 mar 2011, o 00:31

Re: Dead Space 3

Postautor: LordWieslaw » 19 maja 2013, o 21:21

Ja już nie czekam na spolszczenie, bo jest wiele innego zajęcia niż bezsensowne czekanie.

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: Dead Space 3

Postautor: bemberg » 20 maja 2013, o 06:13

@LordWiesio - http://www.youtube.com/watch?v=iX4TZOJZR-U
PS
Spoiler!
Dorośnij.
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

LordWieslaw
Posty: 108
Rejestracja: 24 mar 2011, o 00:31

Re: Dead Space 3

Postautor: LordWieslaw » 21 maja 2013, o 01:08

To nie jest tak jak myślisz, po prostu nudzą mnie goście, którzy wchodzą na fora i co oni to nie chcą, albo jak oni to doczekać się nie mogą. Po prostu może źle to ująłem, więc jak pisałem jest wiele innych rzeczy, które człowiek może w życiu zrobić. Właściwie na tym o to forum zrobiło się ostatnio zbyt dużo bałaganu, sam ten temat powinien dawno trafić do kosza.


Wróć do „Dla Gości”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości