Dead Space 3

Dział niewymagający rejestracji na forum. Chcesz wyrazić swoją opinię o projekcie, podziękować autorom, zadać pytanie? To miejsce dla Ciebie.
Regulamin forum
Obowiązuje bezwzględny zakaz: pytania o daty premier oraz spamowania.
OskarX
Posty: 12
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 11:21

Re: Dead Space 3

Postautor: OskarX » 21 maja 2013, o 17:11

Spoiler!
Chyba zmienili strategię odnośnie tłumaczenia. Czasem wydaje mi się, że rozmowa nad spolszczeniami przestała istnieć, bo o czym rozmawiać. Można pisać i sto razy, a nikt ci nie odpisze, albo cie wyśmieje. Więc lepiej odpuścić, pograć w inną grę, poczytać, pouczyć się lub pójść na piwo. :)
Uważaj, bo jeszcze się nie doczekasz.
Nie opłaca się ślepo szukać. To proste spolszczenia nie ma, nie było i nawet nie jest powiedziane, czy będzie. Jeśli chodzi o twórców nie wiadomo nic, może żadnych nie ma, a ten temat został specjalnie podstawiony. W przyszłości na pewno znajdzie się jakaś ekipa, za mocny tytuł.
Tu masz moją odpowiedź odnośnie spolszczenia:
"...nie jest powiedziane, czy będzie"
"Jeśli chodzi o twórców nie wiadomo nic..."

No dobra już nie będę spoilerować za duży natłok informacji. :)
Ja już nie czekam na spolszczenie, bo jest wiele innego zajęcia niż bezsensowne czekanie.
A mnie nudzą tacy pesymiści jak ty. "To nie jest tak jak myślisz, po prostu nudzą mnie goście, którzy wchodzą na fora i co oni to nie chcą, albo jak oni to doczekać się nie mogą" Opisujesz siebie? Jak nie było żadnego info o spolszczeniu, to do pisania bzdur w tym temacie byłeś pierwszy, a teraz jak wiadomo, że spolszczenie powstaje to siedzisz cicho.

Tak wgl to do kogo wy macie pretensje, przecież nikt tu się nie czepia procesu spolszczania

LordWieslaw
Posty: 108
Rejestracja: 24 mar 2011, o 00:31

Re: Dead Space 3

Postautor: LordWieslaw » 21 maja 2013, o 20:34

Uważaj jak chcesz. Osobiście nie chce mi się wdawać w dalszą dyskusję, która nie ma sensu. Życzę powodzenia nad spolszczeniem.

mariano

Re: Dead Space 3

Postautor: mariano » 24 maja 2013, o 11:10

Ja co jakiś czas zaglądam i cierpliwie czekam na zakonczenie spolszczenia.
A w miedzyczasie gram w Metro Last LIght, polecam ten tyluł wszystkim milosnikom DS'a . Moim zdaniem klimatem jak i ooprawą audiowizualną znacznie przewyższa Dead Space'a, no i gierka jest wydana w jezyku polskim :)


Wróć do „Dla Gości”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości