Tlumaczenie hackow

Dział niewymagający rejestracji na forum. Chcesz wyrazić swoją opinię o projekcie, podziękować autorom, zadać pytanie? To miejsce dla Ciebie.
Regulamin forum
Obowiązuje bezwzględny zakaz: pytania o daty premier oraz spamowania.
Charizard SSJ4

Tlumaczenie hackow

Postautor: Charizard SSJ4 » 8 paź 2014, o 11:37

Witam :) mam takie pytanko,pare postow wczesniej pisalem ze nie moglem przetlumaczyc Pokemon STORM Silver i w zwiazku z tym mam pytanie.Mianowicie mam potrzebne programy takie jak Dsbuff i PPTXT , sprawdzlem i "czyste" wersje gry takie jak Platinum,White,bez problemu moge sobie tlumaczyc w co juz sie zaczalem bawic(White).Problem mam wlasnie z hackiem Soul Silver a wiec Pokemon Storm Silver.Rozpakowuje normalnie,ale jak wlaczam PPTXT i wczytuje folder data/a/0/0/2 lub 3 program przestaje dzialac.I teraz pytanie czy hacki maja jakies zabezpieczenia albo trzeba tlumaczyc innym programem ? Skoro moge tlumaczyc wersje ktore nie sa hackowane to czemu nie moge otworzyc wskazanych wyzej plikow w Storm Silver ??Z gory dzieki za pomoc :)

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: Tlumaczenie hackow

Postautor: Berion » 11 paź 2014, o 00:37

Nie znam tego programu, ale pewnie ma na sztywno wpisane skad co ma wczytywać, jeśli autor hacka zreorganizował zawartość to program ten nie znajdzie żadnych zasobów/i lub wczyta niepoprawnie.
~ Primum non nocere ~


Wróć do „Dla Gości”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości