Spolszczenie The walking dead

Dział niewymagający rejestracji na forum. Chcesz wyrazić swoją opinię o projekcie, podziękować autorom, zadać pytanie? To miejsce dla Ciebie.
Regulamin forum
Obowiązuje bezwzględny zakaz: pytania o daty premier oraz spamowania.
Edf

Spolszczenie The walking dead

Postautor: Edf » 20 sie 2015, o 03:48

Witam,

mam parę pytań odnośnie gry/tłumaczenia.

Ściągnąłem spolszczenie do jednego epizodu (test) i w pdf jest napisane,że mam nadpisać plik a mi nie nadpisuje tylko od razu wrzuca do folderu to tez dobrze? czy czegoś mi brakuje? grę posiadam na steam z DLC. Jeżeli chodzi o steam czy wrzucanie tego jest 'legalne' ? czy mogę dostać za to bana?.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Spolszczenie The walking dead

Postautor: Norek » 20 sie 2015, o 20:05

Raczej nic Ci nie grozi z powodu korzystania ze spolszczeń.

Pytasz, czy dobrze coś robisz - a jaki jest efekt? Jeśli gra/epizod nie jest po polsku, to źle :P
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Edf

Re: Spolszczenie The walking dead

Postautor: Edf » 20 sie 2015, o 20:26

"Raczej" ? :/ nigdy nic nie zmieniałem więc nie wiem czy to legalne i czy inni tak robią :P a nie chciałbym stracić steam'a..

Nie wiem jaki jest efekt ponieważ plik wrzuciłem tylko do folderu i skasowałem :P. Czy w grze trzeba jakoś zmienić na napisyPL czy będą od razu?.

Awatar użytkownika
mkdante381
Posty: 21
Rejestracja: 20 maja 2011, o 17:51

Re: Spolszczenie The walking dead

Postautor: mkdante381 » 22 sie 2015, o 21:14

Nie ma bana za instalowanie spolszczeń i nigdy nie było. Weź się ogarnij i przestań głowę zawracać pierdołami. Bany są za czitowanie w grach, oszukiwanie w trakcie wymiany, kradzież itemów itd. itp.
Musisz ściągnąć spolszczenie do każdego epizodu, do 400days dlc też jest. Przedtem wypakowujesz 7zipem każde spolszczenie epizodu:
Dla 32 bitowego systemu:
http://www.7-zip.org/a/7z1506.exe

Dla 64 bitowego systemu:
http://www.7-zip.org/a/7z1506-x64.exe


Wróć do „Dla Gości”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości