Minecraft Story Mode

Dział niewymagający rejestracji na forum. Chcesz wyrazić swoją opinię o projekcie, podziękować autorom, zadać pytanie? To miejsce dla Ciebie.
Regulamin forum
Obowiązuje bezwzględny zakaz: pytania o daty premier oraz spamowania.
Barto

Minecraft Story Mode

Postautor: Barto » 4 lis 2015, o 12:28

Witam!
Na początku wielkie dzięki za Waszą ciężką pracę i kupę zabawy jaką miałem grając w spolszczone przez Was dwa sezony Walking Dead z Telltale! Naprawdę szacunek!
A pytanie mam następujące... Czy planujecie podjąć się tłumaczenia Minecraft Story Mode z TellTale?
Wczoraj zakupiłem tą grę dla 8 letniego syna na Steam. Strasznie się napalił bo jest wielkim fanem Minecraft i myślał, że sobie poradzi z językiem angielskim w grze, jednak okazało się to zbyt trudne i myślę, że jest u nas mnóstwo dzieciaków, które będą miały podobny problem. Naprawdę byłoby super gdyby Was zainteresował ten temat... Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Minecraft Story Mode

Postautor: Norek » 5 lis 2015, o 09:04

Cześć!

Dzięki za miłe słowa :)
Oczywiście myślimy o Minecrafcie i chcielibyśmy go zrobić. Musimy zaopatrzyć się jeszcze w grę, i wtedy pewnie będziemy mogli podziałać. Niestety prace na pewno nie ruszą w tym miesiącu.

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że będziemy mieć za kilka tygodni dobre informacje nie tylko dla Ciebie : )
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Barto

Re: Minecraft Story Mode

Postautor: Barto » 6 lis 2015, o 09:55

Dzięki za odpowiedź! Dzieciaki na pewno bardzo się ucieszą. Pozdrawiam!


Wróć do „Dla Gości”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości