Jak uruchomić spolszczenie

Dział niewymagający rejestracji na forum. Chcesz wyrazić swoją opinię o projekcie, podziękować autorom, zadać pytanie? To miejsce dla Ciebie.
Regulamin forum
Obowiązuje bezwzględny zakaz: pytania o daty premier oraz spamowania.
Skkt

Jak uruchomić spolszczenie

Postautor: Skkt » 2 lut 2016, o 12:12

Domyśliłem się że najpierw trzeba pobrać grę z internetu i emulator np visualboyadvance. >?

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: Jak uruchomić spolszczenie

Postautor: mendosa » 2 lut 2016, o 13:21

Skąd weźmiesz grę, to nie nasza sprawa, piractwa tu nie popieramy (Regulamin). Domyślam się, że to gra na konsolę Game Boy Advance, którą chcesz uruchomić (ze spolszczeniem) na PC? Jeżeli spolszczenie znajduje się w naszej pobieralni, to najczęściej jest tam opis jak je uruchomić. Podaj tytuł gry - wówczas szanse na pomoc znacznie rosną. Pytania należy zadawać konkretnie.
N.E.M.O.

Skkt

Re: Jak uruchomić spolszczenie

Postautor: Skkt » 3 lut 2016, o 00:55

Golden Sun a co do piractwa >"Szukaj romu: click!" < http://grajpopolsku.pl/articles.php?article_id=55 ? i >ogólnie do wszystkich gier jak spolszczyć <

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: Jak uruchomić spolszczenie

Postautor: mendosa » 3 lut 2016, o 09:57

O! Dobrze, że zwróciłeś na to uwagę, bo trzeba będzie te wpisy pousuwać i odpytać ówczesną administrację, dlaczego postępowała wbrew własnemu regulaminowi :)
N.E.M.O.

Skkt

Re: Jak uruchomić spolszczenie

Postautor: Skkt » 3 lut 2016, o 12:50

a więc mógłbyś mi wskazać gdzie jest instrukcja instalacji spolszczenia do Golden Sun < bo dalej nie mogę znaleźć

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: Jak uruchomić spolszczenie

Postautor: mendosa » 4 lut 2016, o 11:51

Jeżeli spolszczenie znajduje się w naszej pobieralni, to najczęściej jest tam opis jak je uruchomić.
To spolszczenie nie posiada takiego opisu.

http://grajpopolsku.pl/articles.php?cat_id=2
N.E.M.O.


Wróć do „Dla Gości”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości