The Walking Dead Season 2 niedziałające spolszczenie

Dział niewymagający rejestracji na forum. Chcesz wyrazić swoją opinię o projekcie, podziękować autorom, zadać pytanie? To miejsce dla Ciebie.
Regulamin forum
Obowiązuje bezwzględny zakaz: pytania o daty premier oraz spamowania.
Vipermagi

The Walking Dead Season 2 niedziałające spolszczenie

Postautor: Vipermagi » 10 paź 2016, o 19:16

Witam
Pobrałem spolszczenie do the walking dead season 2 z tej strony:
http://grajpopolsku.pl/download/the-wal ... -season-2/

Napotkałem szereg problemów:

Po ściągnięciu pliku spolszczenia, rozpakowałem go do folderu gry wg poleceń instalatora. Niestety po uruchomieniu gry napisy nadal były po angielsku.
Zobaczyłem, że instalator spolszczenia stworzył sobie folder w folderze gry o nazwie "Pack" i tam wrzucił wszystkie pliki, podczas gdy w grze istniał już folder "Packs". Pomyślałem, że po prostu wystarczy skopiować pliki z jednego folderu do drugiego. I miałem rację, częściowo.
Po skopiowaniu plików z utworzonego przez instalator spolszczenia folderu "Pack" do folderu gry "Packs" gra ma spolszczone menu główne, ekrany ładowania itd. Niestety gdy przychodzi co do czego, czyli aktualnego grania gra jest w języku angielskim.

Moja wersja gry jest z platformy GOG, wersja 1.0.0.1 (swoją drogą identyczna jak wersja spolszczenia)

Dziwią mnie trochę te problemy, gdyż spolszczenie do sezonu 1 (tak samo posiadam wersję GOG gry) działa mi bez zarzutu, pobierane było również z grajpopolsku.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

erke

Re: The Walking Dead Season 2 niedziałające spolszczenie

Postautor: erke » 24 lip 2019, o 15:56

Udało się rozwiązać problem?


Wróć do „Dla Gości”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość