Spolszczenia modów do gier

Dział niewymagający rejestracji na forum. Chcesz wyrazić swoją opinię o projekcie, podziękować autorom, zadać pytanie? To miejsce dla Ciebie.
Regulamin forum
Obowiązuje bezwzględny zakaz: pytania o daty premier oraz spamowania.
Miamian

Spolszczenia modów do gier

Postautor: Miamian » 9 sty 2017, o 20:13

Cześć,

Mam pytanie, zajmuje się tłumaczeniem fanowskich modyfikacji do gry Morrowind. Czy na tej stronie można zamieszczać takie spolszczenia, ew. czy mogę liczyć na pomoc przy tłumaczeniu?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: Spolszczenia modów do gier

Postautor: mendosa » 9 sty 2017, o 20:20

O pomoc zawsze można poprosić, i myślę, że zamieścić je też można, o ile nie są w jakiś sposób na bakier z prawem.
N.E.M.O.

Miamian

Re: Spolszczenia modów do gier

Postautor: Miamian » 9 sty 2017, o 20:25

Super :) Tylko nie wiem co rozumiesz przez "na bakier z prawem"? Modyfikacje te są darmowe, wykonane przez fanów a w większości przypadków otrzymałem nawet pozwolenie twórców na tłumaczenie, chociaż z niektórymi nie udało mi się skontaktować, lecz i tak zawsze zaznaczam, że to nie ja jestem autorem a jedynie tłumaczem. A co do samych modyfikacji to mogę śmiało powiedzieć, że niektóre są dłuższe i bardziej rozbudowane niż niejedna nowa, pełnoprawna gra :)

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: Spolszczenia modów do gier

Postautor: mendosa » 9 sty 2017, o 20:35

Skoro tak, to możemy je zamieścić.
N.E.M.O.


Wróć do „Dla Gości”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości