Raven's Cry

Dział niewymagający rejestracji na forum. Chcesz wyrazić swoją opinię o projekcie, podziękować autorom, zadać pytanie? To miejsce dla Ciebie.
Regulamin forum
Obowiązuje bezwzględny zakaz: pytania o daty premier oraz spamowania.
ext

Raven's Cry

Postautor: ext » 14 paź 2017, o 16:36

Witam,

GPP Spójrzcie na tę polską grę Raven's Cry, twórcy podobno myśleli nad wydaniem spolszczenia do tej gry, ale nie zostało ono wydane. Ekipo GPP może dalibyście radę kiedyś spolszczyć tę grę? Gra ma ciekawy piracki klimat i sądzę, że warto byłoby ją przetłumaczyć nawet jeśli to nie jest jakiś super hit.

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: Raven's Cry

Postautor: mendosa » 15 paź 2017, o 12:49

GOL twierdzi, że gra ma polskie napisy, z kolei Steam informuje, że polski nie jest wspierany. Patrząc na średnią ocen i pobieżnie przeglądając niektóre recenzje można dojść do wniosku, że tytuł jest słaby, zatem wątpię, aby się ktokolwiek skusił na spolszczenie. No, chyba że trafi się jakiś fanatyk (fanatycy) tej produkcji. Ja do nich nie należę, bo to też i nie mój gatunek.
N.E.M.O.

ext

Re: Raven's Cry

Postautor: ext » 15 paź 2017, o 13:01

Gra ostatecznie nie została wydana w Polsce, stąd nie ma polskiej polonizacji. Ktoś musiałby sprawdzić ile jest linii do tłumaczenia, fajnie byłoby zagrać po polsku w tę grę.

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 225
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: Raven's Cry

Postautor: ArtekXDPL » 17 paź 2017, o 12:31

Gra ostatecznie nie została wydana w Polsce, stąd nie ma polskiej polonizacji. Ktoś musiałby sprawdzić ile jest linii do tłumaczenia, fajnie byłoby zagrać po polsku w tę grę.
Z czystej ciekawości pobiorę jeszcze raz tą grę i zobaczę czy technicznie łatwo jest dostać się do plików tekstowych gry.

ext

Re: Raven's Cry

Postautor: ext » 17 paź 2017, o 16:46

Z czystej ciekawości pobiorę jeszcze raz tą grę i zobaczę czy technicznie łatwo jest dostać się do plików tekstowych gry.
Spoko. Ogólnie to mało jest gier z pirackim klimatem, jest Assassin's Creed IV: Black Flag, Risen 2: Mroczne wody i ciekawy według mnie Raven's Cry.

ext

Re: Raven's Cry

Postautor: ext » 23 paź 2017, o 19:05

Jest poprawiona gra jako Vendetta: Curse of Raven's Cry, ale raczej nikt tego nie przetłumaczy.

Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Posty: 225
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 15:35

Re: Raven's Cry

Postautor: ArtekXDPL » 25 paź 2017, o 09:36

Jest poprawiona gra jako Vendetta: Curse of Raven's Cry, ale raczej nikt tego nie przetłumaczy.
Dzięki za info, pobrałem wcześniej Ravens Cry, ale podczas instalacji instalator nie był w stanie zainstalować gry, potem na 5 dni poszłem do pracy i nie miałem czasu kiedy pobrać, dziś pobiorę Vendetta: Curse of Raven's Cry i zobaczę jak się sprawa ma...

ale czekaj...

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=29541
Rozszerzona i ulepszona edycja osadzonego w pirackich klimatach RPG akcji Raven's Cry, opracowanego przez krakowskie studio Reality Pump i krytykowanego z powodu niedopracowania oraz całej masy błędów technicznych. Nowa wersja gry to ulepszony system rozwoju postaci, system handlu oraz model walki (na lądzie i na morzu), a także zupełnie nowe elementy, takie jak system alchemii. Twórcy zadbali również o nowe sekwencje wideo oraz nagrany od podstaw dubbing aktorski.
Zaś steam mówi co innego:
http://store.steampowered.com/app/38628 ... avens_Cry/

ext
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2017, o 19:04

Re: Raven's Cry

Postautor: ext » 29 paź 2017, o 19:05

Niestety gra nie posiada języka polskiego, na gry-online jest błąd.

WygenMiLinka

Re: Raven's Cry

Postautor: WygenMiLinka » 21 lis 2017, o 12:06

Spolszczenie siedzi w pliku:
language_eng.wd

Trzeba jakieś narzędzie do tego.

ext
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2017, o 19:04

Re: Raven's Cry

Postautor: ext » 25 sty 2018, o 12:41

Nikt się nie podejmie tłumaczenia. Szkoda.


Wróć do „Dla Gości”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość