Czy ma może ktoś spolszczenie do gry Alice Madness Returns zrobione przez Gamesub?

Dział niewymagający rejestracji na forum. Chcesz wyrazić swoją opinię o projekcie, podziękować autorom, zadać pytanie? To miejsce dla Ciebie.
Regulamin forum
Obowiązuje bezwzględny zakaz: pytania o daty premier oraz spamowania.
magierio

Czy ma może ktoś spolszczenie do gry Alice Madness Returns zrobione przez Gamesub?

Postautor: magierio » 24 wrz 2018, o 14:52

Dzień dobry, chciałam pobrać spolszczenie do gry Alice Madness Returns wykonane przez "Gamesub", jednak ich strona nie działa. Czy ma może ktoś z was to spolszczenie i może je udostępnić? Dziękuję z góry.

Awatar użytkownika
r00t0
Posty: 52
Rejestracja: 2 wrz 2017, o 16:28

Re: Czy ma może ktoś spolszczenie do gry Alice Madness Returns zrobione przez Gamesub?

Postautor: r00t0 » 25 wrz 2018, o 15:42

http://gamesub.pl/temp/Alice-Madness-Re ... L-v1.2.rar

Wystarczyło kliknąć "---> Kliknij tutaj, jeśli szukasz naszych spolszczeń <---" i dalej znalazłabyś po nazwie.

Calson
Posty: 4
Rejestracja: 22 kwie 2019, o 19:13

Re: Czy ma może ktoś spolszczenie do gry Alice Madness Returns zrobione przez Gamesub?

Postautor: Calson » 1 paź 2019, o 12:17

Hejka. Niestety powyższy link już nie działa. A działającego odnośnika do spolszczeń nie znalazłem. Czy mogę prosić o udostępnienie spolszczenia? TIA

Calson
Posty: 4
Rejestracja: 22 kwie 2019, o 19:13

Re: Czy ma może ktoś spolszczenie do gry Alice Madness Returns zrobione przez Gamesub?

Postautor: Calson » 3 paź 2019, o 11:45

Dzięki, już ogrywam po polsku


Wróć do „Dla Gości”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości