The Dark Pictures: Man of Medan - spolszczenie PC

Dział niewymagający rejestracji na forum. Chcesz wyrazić swoją opinię o projekcie, podziękować autorom, zadać pytanie? To miejsce dla Ciebie.
Regulamin forum
Obowiązuje bezwzględny zakaz: pytania o daty premier oraz spamowania.
jose77
Posty: 130
Rejestracja: 21 cze 2019, o 12:59

Re: The Dark Pictures: Man of Medan - spolszczenie PC

Postautor: jose77 » 2 wrz 2019, o 23:19

A tak w ogóle, ktoś się orientuje ile jest projektów GPP. Takich tuż, tuż...

Ja wiem o:
LiS 2
Grim Fandango Remastered
Tales from the Borderlands
The Walking Dead: The Final Season
Borderlands (DLC)
Borderlands: The Pre-Sequel
Oxenfree
Captain Spirit
...

Pewnie więcej. To dużo jak na garstkę osób. Może warto coś ukończyć zamiast tracić czas na gadki o dupie Maryni na Discordzie. Prztyczek.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: The Dark Pictures: Man of Medan - spolszczenie PC

Postautor: Norek » 4 wrz 2019, o 21:03

Już pisałem ci kilka razy - śmiało zorganizuj sobie ekipę i podbijcie scenę tłumaczeniową.
Bo z twoich komentarzy, "prztyczków", wydaje się to takie proste.
Tutaj nikt nie będzie wypruwał flaków, bo jakiś piwniczak jeden z drugim sobie tak życzy.

Pozwól też ludziom spędzać czas tak, jak chcą, tak jak my pozwalamy ci tutaj brylować w komentarzach.
I raz jeszcze napiszę - zakładaj grupę, marnujesz się ze swoimi zdolnościami. Ja chętnie zapewnię ci reklamę na FB, żebyś mógł pozyskać rozgłos i tłumaczy, którzy pod twoim dowództwem sprawnie będą działać nad kolejnymi tytułami.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

jose77
Posty: 130
Rejestracja: 21 cze 2019, o 12:59

Re: The Dark Pictures: Man of Medan - spolszczenie PC

Postautor: jose77 » 4 wrz 2019, o 21:49

Wiem. Wiem. Ale nie chce się nabawić frustracji. Także podziękuję. Szanuję swoją niezależność.

jose77
Posty: 130
Rejestracja: 21 cze 2019, o 12:59

Re: The Dark Pictures: Man of Medan - spolszczenie PC

Postautor: jose77 » 4 wrz 2019, o 23:09

A co do promowania. Nik nikogo nie będzie prosił. Ale pewnie podziękuje. Tak to działa.

Sebix

Re: The Dark Pictures: Man of Medan - spolszczenie PC

Postautor: Sebix » 23 mar 2020, o 16:28

Oj weźcie zróbcie to spolszczenie nawet petycje zrobimy jeśli trzeba :(

stach122
Posty: 142
Rejestracja: 22 sty 2018, o 01:00

Re: The Dark Pictures: Man of Medan - spolszczenie PC

Postautor: stach122 » 8 cze 2020, o 00:49

Lepiej nie proscie o nowe spolszczenia bo teraz to problem jest z LiSem 2 a o Batmanie nawet nie bede wspominac

djk_25

Re: The Dark Pictures: Man of Medan - spolszczenie PC

Postautor: djk_25 » 30 paź 2020, o 14:53

Ja to bym nawet kupił takie spolszczenie. Myślę, że wiele osób by zainwestowało. Może byście pomyśleli nad sprzedażą Waszych projektów. Była by kasa, to może spolszczenia wychodziłyby szybciej.

BladePro
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2017, o 12:59

Re: The Dark Pictures: Man of Medan - spolszczenie PC

Postautor: BladePro » 1 gru 2020, o 18:15

Już pisałem ci kilka razy - śmiało zorganizuj sobie ekipę i podbijcie scenę tłumaczeniową.
Bo z twoich komentarzy, "prztyczków", wydaje się to takie proste.
Tutaj nikt nie będzie wypruwał flaków, bo jakiś piwniczak jeden z drugim sobie tak życzy.

Pozwól też ludziom spędzać czas tak, jak chcą, tak jak my pozwalamy ci tutaj brylować w komentarzach.
I raz jeszcze napiszę - zakładaj grupę, marnujesz się ze swoimi zdolnościami. Ja chętnie zapewnię ci reklamę na FB, żebyś mógł pozyskać rozgłos i tłumaczy, którzy pod twoim dowództwem sprawnie będą działać nad kolejnymi tytułami.
No sory ale zaczęliście projekty które trwają już za długo czasu np. Minecraft Sotry Mode którego robicie 5 lat więc nie dziw się ludziom że są źli. Tłumaczenia co prawda są świetne tego twojej ekipie nie odmówię ale mimo wszystko powinno się według mnie robić projekt po projekcie albo max 2 projekty.

Preacher

Re: The Dark Pictures: Man of Medan - spolszczenie PC

Postautor: Preacher » 31 lip 2021, o 10:38

Podbijam. Czy coś może zmieniło się w kwestii tej gry i jest jakiś cień szansy na spolszczenie? Obecnie powstały już dwie części cyklu,a trzecia jest w drodze. Jak zauważył twórca tematu wydawca nie planuje polskiej wersji językowej w żadnej z nich. Sam osobiście nie mam żadnego problemu z językiem angielskim, jednak gra największą frajdę sprawia w sesji filmowej z czterema znajomymi bądź w trybie kooperacji. Jeśli reszta ekipy nie radzi sobie z językiem to ciężko podjąć się z nimi gry gdzie największą rolę odgrywa fabuła i podejmowanie decyzji.

djk_25

Re: The Dark Pictures: Man of Medan - spolszczenie PC

Postautor: djk_25 » 30 paź 2021, o 20:41

Witam serdecznie. Minął dokładnie równy rok od mojego ostatniego postu. Czy są postępy w tłumaczeniu Man of Medan? Byłbym zainteresowany kupnem spolszczenia do tej gry, oraz do wielu innych. Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu sukcesów.


Wróć do „Dla Gości”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości